آیا پرچمدار سری نوت سامسونگ در دو نسخه رونمایی می شود؟

پرچمدار سری نوت سامسونگ در دو نسخه روانه بازار فروش می شود. به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد نسخه ای از گوشی هوشمند گلکسی نوت 10 را با نام گلکسی (Note 10e) روانه بازار فروش کند این گوشی هوشمند از نظر ابعاد کوچکتر از نسخه اصلی خواهد بود.
گوشی های هوشمند سری نوت طرفداران بسیار زیادی دارد. این سری از گوشی های هوشمند با قلم اس پن توانسته اند در چند سال اخیر فروش خیره کننده ای را برای این کمپانی همراه آورند. حال یک وب سایت کره ای ادعا کرده است که شاهد پرچمدار سری نوت سامسونگ دو نسخه خواهیم بود.
این موضوعی زمانی اهمیت بسیار پیدا می کند و به واقعیت بسیار نزدیک خواهد بود که سامسونگ امسال گوشی هوشمند گلکسی اس 10 ای را نیز به صورت رسمی رونمایی کرد و به نظر این رویه در گوشی های هوشمند سری نوت نیز وجود خواهد داشت. نکته جالب توجه این سری از گوشی های هوشمند سامسونگ تفاوت 250 دلاری نسخه ارزان قیمت تر از گوشی های پرچمدار است.
در مورد پرچمدار سری نوت سامسونگ در نسخه ارزان تر هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است اما به احتمال زیاد این گوشی هوشمند با قابلیت های سخت افزاری و نرم افزار مشابه نسخه عادی در اختیار کاربران قرار می گیرد و در بخش دوربین شاهد تفاوت هایی خواهیم بود اما مهم ترین تفاوت میان این پرچمداران مربوط به صفحه نمایش خواهد بود، جایی که گلکسی نوت 10 ای با صفحه نمایش کوچکتری در اختیار کاربران قرار می گیرد. در حال حاضر انتقاد های زیادی در مورد گوشی های هوشمند با صفحه نمایش بزرگ وجود دارد و سامسونگ سعی دارد بخشی از این انتقادات را به سود خود به پایان ببرد.
 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها