این پریز هوشمند در مصرف برق صرفه جویی می کند

این پریز هوشمند در مصرف برق صرفه جویی می کند

این پریز هوشمند در مصرف برق صرفه جویی می کندکالاسودا – استارت آپی به نام Currant که اختصاص به ساخت دستگاه های هوشمند خانگی دارد که هزینه های مصرف برق را کاهش می دهد، اکنون پریزی معرفی کرده است که با استفاده از هوش مصنوعی می تواند مصرف برق را کاهش دهد.

این شرکت این پریز برق را Currant smart outlet نامیده است و دارای دو پورت جداگانه کنترل شده است که می تواند هنگام وصل شدن بچرخد. این شرکت می گوید که خروجی این ابزار دارای بالاترین رتبه ایمنی در بازار محصولات هوشمند است.

از میزان مصرف برق مطلع شوید

گجتی که توسط این شرکت طراحی شده است می تواند زمان تقریبی و میزان استفاده از برق را دنبال کند و نمودارهایی را برای کاربر در معرض نمایش بگذارد تا از میزان مصرف انرژی مطلع شود. از طریق این برنامه همچنین کاربر می تواند از راه دور کنترل و نظارت بر روی هر خروجی و پریز را کنترل کند، مثلا در حال حاضر پریز الکسا یا دستگاه های گوگل به آن متصل شده است. برای مثال می توانید از یک خروجی به مدت یک هفته استفاده کنید و سپس این برنامه را به پریز بدهید که ستاپ باکس تلویزیون را در ساعاتی خاص خاموش کند تا میزان مصرف برق کم شود. این پریز با کمک هوش مصنوعی خود می تواند اتصال خود از برق را قطع کند تا این میزان مصرف را کاهش دهد.

این پریز هوشمند در مصرف برق صرفه جویی می کند

استفاده از این پریز نیز آسان است. تنها کافی است آن را به برق متصل کرده و به اپلیکیشن آن متصل شوید که برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios در دسترس قرار گرفته است. هنگامی که این کار انجام می شود، برنامه اپلیکیشن، اتصال پریز را تشخیص می دهد و بلافاصله اطلاعات زمان واقعی در هنگام مصرف انرژی را نمایش می دهد.

پریز هوشمند در دو نسخه بلوتوثی و وای فای

پریز هوشمند در دو نسخه بلوتوث و وای فای اجازه نظارت بر انرژی و زمان بندی توصیه شده توسط هوش مصنوعی را می دهد. البته برای برنامه ریزی دستگاه های هوشمند خانگی حتما باید حالت وای فای را انتخاب کنید تا به دستگاه ها متصل شود. هزینه نوع بلوتوثی آن 50 دلار و نوع وای فای آن با 10 دلار گران تر، 60 دلار است. اگر علاقه مند به خرید این گجت صرفه جو در مصرف انرژی هستید، بهتر است سری به سایت آمازون بزنید.

البته خود سایت خود گجت یعنی Currant.com نیز اقدام به فروش این محصول کرده است و کاربرانی که تمایل دارند می توانند آن را از سایت اصلی نیز خریداری کنند.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها