پلتفرم هوش مصنوعی جهانی کلید راه کمپانی‌ها

با توجه به اهمیت و مزایای هوش مصنوعی زمان آن رسیده که چالش‌های استقرار هوش مصنوعی را شناسایی و برطرف کنیم و پلتفرم هوش مصنوعی جهانی کلید راه است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از venturebeat،هر روز در جهان، کمپانی‌ها از هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به اکتشافات علمی و تحول خدمات مصرف‌کننده و تجاری استفاده می‌کنند؛ اما آمار نشان می‌دهد پذیرش هوش مصنوعی توسط سازمان‌ها در سال 2022 حدود 50٪ متوقف شده است.

برای کسب و کار، هوش مصنوعی قابلیتی است که یک برنامه کاربردی را بهبود بخشیده و با سطوح خدمات (SLA) از جمله توان عملیاتی، تاخیر و انعطاف پذیری پلت فرم مطابقت دارد.

پلتفرم جهانی هوش مصنوعی چیست؟

یک پلتفرم جهانی هوش مصنوعی دارای انعطاف پذیری برای اجرای کد هوش مصنوعی، دامنه برای توانمندسازی هر توسعه دهنده و مقیاس برای فعال کردن هوش مصنوعی در هر نقطه ای است.

3 جزء پلتفرم هوش مصنوعی جهانی عبارتند از:

پردازش و محاسبات با هدف عمومی و هوش مصنوعی: استفاده از نسل چهارم پردازنده‌های Intel® Xeon® برای اجرای هر کد هوش مصنوعی و هر حجم کاری با ترکیب یک CPU همه منظوره و عملکرد یک شتاب دهنده یادگیری عمیق.

نرم‌افزارهای مبتنی بر استانداردهای باز: مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای هوش مصنوعی منبع باز و مدل‌های هوش مصنوعی و ابزارهای بهینه‌سازی E2E برای توسعه‌دهندگان برای ساخت و استقرار هوش مصنوعی.

شعار اینتل این است که توسعه دهندگان را قادر می‌سازد از هر ابزاری استفاده کنند و بر مدل خود تمرکز کنند.

تعامل با اکوسیستم: راه حل‌های از پیش ساخته شده با شرکای اینتل برای رفع نیازهای تجاری مشتریان و تسریع زمان ورود به بازار

 

کنار هم قرار دادن همه چیز: سخت افزار، نرم افزار و اکوسیستم برای آینده هوش مصنوعی در همه جا

افزایش عملکرد و بهره وری توسعه دهندگان که اینتل از طریق سخت افزار، نرم افزار منبع باز و تعامل با اکوسیستم ارائه می‌دهد، باعث آمادگی بیشتر بازار و چرخه عمر محصول می‌شود. این امر به ویژه در بخش‌هایی که به سرعت در حال توسعه هستند مانند هوش مصنوعی بسیار مهم است.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها