پلی استیشن روی خودروی الکتریکی 2025 سونی و هوندا؟

شرکت تازه تاسیس سونی هوندا موبیلیتی در حال ساخت خودروی الکتریکی مشترکی برای سال 2025 هستند که از گیمینگ داخلی بهره مند است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از caranddriver، مدیران این شرکت فکر می‌کنند برای برتری یافتن بر تسلا می‌توان روی سرگرمی داخل خودرو تمرکز کرد و به همین خاطر سرمایه گذاری مشترک سونی و هوندا تحولی عظیم را روی انترتینمنت خودرو به وجود خواهد آورد.

ایزومی کاوانیشی رئیس سونی هوندا موبیلیتی در مصاحبه با فایننشیال تایمز انگلیس تاکید کرد به دنبال استفاده از عنصر سرگرمی سونی برای رقابت با تسلا در بازار خودروهای برقی هستند.

خودروی PS5 دار، هدف مشترک سونی و هوندا است گ به گفته کاوانیشی کاتالوگ محتوا، خدمات و فناوری سونی به بخشی از یک خودروی الکتریکی تبدیل می‌شود که برای عرضه در سال 2025 برنامه ریزی شده است.

بدین ترتیب فناوری‌های سونی داخل خودروی هوندا گنجانده می‌شود تا خودروهای الکتریکی را ادویه دار کنند.{اصطلاح بکار برده شده توسط ازرا دایر از کار اند درایور}

کاوانیشی تاکید کرد آنها تلاش دارند تا دارایی‌های دیجیتالی را با خودروی در حال حرکت سازگار کنند و به همین خاطر قرار نیست کنسول PS5 روی ماشین نصب شود اما قابلیت‌های آن روی ماشین پیاده سازی خواهد شد طوری که از نظر فناوری امکان پذیر باشد.

وی متلکی هم به تسلا انداخت و گفت سازنده خودروهای الکتریکی هیچ سرویس محتوایی در حوزه سرگرمی ارائه نمی‌کند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها