اخبار

برترین لوازم های جانبی پلی استیشن چهار کدامند؟

کالاسودا - کالاسودا- پلی استیشن چهار یکی از پرطرفدار ترین کنسول های بازی های رایانه ایی است . شرکت سونی و برخی شرکت های پشتیبان لوازم جانبی پلی استیشن لوازم و کنترلر های متنوعی را برای این کنسول دوست داشتنی طراحی و روانه بازار کرده اند حال قصد داریم به بررسی برخی از این لوازم بپردازیم با ما همراه باشید.

 

دوربین پلی استیشن

بدون شک حرفه ایی ترین ابزاری که برای پلی استیشن چهار معرفی شده است هدست واقعیت مجازی VR است . حال بعد از عرضه این هدست واقعیت مجازی این دوربین بیشتر از همیشه کاربردی شده است و تنها به بازی Just Dance  اختصاص ندارد.

کنترلر بازی Razer Raiju

کمپانی  Razer، یکی از شناخته شده‌ترین کمپانی‌های دنیا در زمینه ساخت لپ تاپ و تجهیزات جانبی کامپیوتر است .کنترلر Razer Raiju از فیبر کربن و آلومینیوم تولید شده  و بدنه یکپارچه اییدارد.  چهار دکمه اصلی مکانیکی هستند و فشار دادن آن‌ها راحت است و دقت بسیار خوبی دارند و در آن‌ها لگ و تأخیر مشاهده نمی‌شود.این کنترلر دارای تنظیمات سریع در پایین خود است تا بتوانید به سرعت، صدای بازی را کنترلر کرده یا کلا قطع کنید یا تنظیمات کنترلر دلخواه خود را سریعا انتخاب کنید.

کمپانی Razer، این کنترلر را به صورت حرفه‌ای برای شرکت کنندگان در مسابقات ورزش‌های الکترونیکی مانند Call of Duty یا Street Fighter ساخته است .

کنترلر بازی Hori PS4 TAC GRIP

بدون شک یکی از بهترین این کنسول‌ها، کنترلر TAC GRIP است که به عنوان کنترلر تاکتیکی معرفی می‌شود و برای بازی‌های زیادی قابل استفاده است. این کنترلر از دو قسمت تشکیل شده است و ترکیبی از نیمه چپ یک گیم پد برای دست چپ و یک ماوس برای دست راست است و با دقت و مهارت برای بازی‌های اکشن طراحی شده است.تا بالاترین دقت را در تیراندازی خود داشته باشید. این کنترلر دارای دکمه‌های مخصوص هدف گیری سریع و تک تیراندازی و راه رفتن است تا هیچ کمبودی در بازی‌های شوتر نداشته باشید.نکته جالب این است که اگر به هر دلیلی از عملکرد ماوس این کنترلر راضی نیستید، می‌توانید به جای آن، هر ماوس دیگری را به کنسول خود متصل کنید و به بازی بپردازید.

کنترلر Move

همانطور که بیان شد بعد از معرفی هدست واقعیت مجازی پلی استیشن ۴ دریچه ایی نو برای ساخت برخی ابزار های کنسول بازی پلی استیشن بود. در این هدست شما قطعا به کنترلر حرکتی پلی استیشن ۴، به نام کنترلر Move احتیاج دارید

تبدیل کننده‌های ماوس و کیبورد

با وجود لوازم بسیار متنوع برای کنسول بازی پلی استیشن چهار برخی از کاربران علاقه دارند از موس و کیبورد دستگاه خود استفاده کنند . در حال حاضر برخی مبدل ها هستند که به شما این امکان را می دهد که از موس و کیبورد خود برای کنسول بازی پلی استیشن چهار استفاده کنند .

اما با توجه به شرایط موجود برخی از کاربران تنها به استفاده از لوازم اصلی خود کنسول بازی اصرار دارند که البته برخی از دلایل آن را می توان تبلیغ نشدن این لوازم در فروشگاه های اصلی این برند دانست .

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

 

مطالب مرتبط

برو بالا