بازی ها

یک ترفند جالب برای طرفداران کنسول بازی پلی استیشن چهار

کالاسودا - کالاسودا- روشن شدن کنسول بازی پلی استیشن چهار همراه با تلویزیون می تواند یک اتفاق بسیار جالب برای کاربران این پلتفرم دوست داشتنی باشد. در میان تنظیمات پلی استیشن چهار این قابلیت وجود دارد که این قابلیت را به کاربران می دهد تا  همراه با  روشن کردن پلی استیشن چهار ، تلویزیون خود را نیز روشن کنند.

پلی استیشن چهار بدون شک یکی از تاریخ سازان عرصه کنسول های بازی است . شرکت سونی در بازه های زمانی کوتاه مدت به  روز رسانی های مختلفی را برای این پلتفرم بازیهای رایانه را ارسال می کند و امکانات  بسیار زیادی را برای کاربران ایجاد میکند ،این کار علاوه بر روان اجرا شدن بازی ها،امکانات جالبی نیز برای راحتی کاربران آماده می سازد . حال قصد داریم به آموزش یک ترفند بسیار کاربردی برای طرفداران پلی استیشن چهار بپردازیم و همانطور که بیان  شد توانایی روشن کردن تلویزیون و پلی استیشن به صورت همزمان است این کار برای بسیاری از گیمر ها پرهیجان است.

این روش روی بسیاری از تلویزیون های موجود در بازار قابل اجرا است و برای فعال کردن این ترفند باید به بخش تنظیمات رفته و گزینه System را انتخاب کنید و سپس گزینه Enable HDMI Device Link را که به صورت پیش فرض غیر فعال است را انتخاب کرده و آن را فعال نماییم با انتخاب این گزینه و بازگشت صفحه اصلی پلی استیشن این گزینه فعال خواهد شد البته نیاز است بعد از فعال کردن این گزینه یک مرتبطه کنسول بازی خود را ری استارت کرده تا  به راحتی بتوان  با روشن کردن پلی استیشن چهار خود تلویزیون را نیز روشن کرد . البته همانطور که بیان شد امکان دارد این گزینه بر روی برخی تلویزین های قابل اجرا نباشد. اما با امتحان آن می‌توانید از فعال بودن آن اطمینان حاصل کنید.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

برو بالا