اخبار

پلی استیشن ۵ تا سال ۲۰۲۰ عرضه نمیشود

کالاسودا - کالاسودا – به نظر میرسد که احتمال عرضه پلی استیشن ۵ تا سال ۲۰۲۰ بسیار کم باشد و برای رسیدن این کنسول حداقل ۲ سال دیگر باید صبر کنیم.

در حالیکه شرکتهای بزرگی چون سونی و مایکروسافت قول داده اند که همچنان از کنسول کنونی پشتیبانی کنند، بنابراین کمتر بعید به نظر میرسد که حداقل تا سال ۲۰۲۰ خبری از عرضه کنسول جدید سونی یعنی پلی استیشن ۵ برسد.

این موضوع شاید سبب نگرانی افرادی باشد که امسال منتظر خرید نسخه جدید این کنسول بودند و اگر برنامه خرید دارند باید همچنان سراغ PS4 بروند. اما خبر خوب برای دارندگان این کنسول است و اینکه خیال آنها تا ۲ سال از پشتیبانی بازیهای جدید راحت میشود! بر اساس گزارشی که از Kotaku منتشر شده است منبع خبر به عرضه کنسول جدید سونی در سال ۲۰۲۰ اشاره دارد.

به نظر میرسد که این خبر میتواند شایعات اخیر مبنی بر عرضه کنسول جدید در اوایل سال ۲۰۱۸ را رد کند. این اولین بار نیست که انتظار میرفت PS5 در این تاریخ منتشر شد. پیش از این نیز یک تحلیلگر ۲۰۱۸ و تحلیلگر دیگری ۲۰۱۹ را تاریخ عرضه شاهکار جدید سونی میدانستند که با این خبر مشخص شد که نه امسال و نه سال آینده نباید منتظر عرضه آن باشیم.

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

مطالب مرتبط

برو بالا