آموزش پنهان كردن پست اينستاگرام

0
۲
آموزش پنهان كردن پست اينستاگرام

پنهان كردن پست اينستاگرام قابلیت کاربردی است که شما می توانید با وجود اینکه پست های شما در صفحه اصلی پروفایل شما نمایش داده نمی شود و فالور های شما نمی توانند آن ها را مشاهده کنند شما به آن ها دسترسی دارید و در صورت تمایل می توانید پست های مورد نظر را به صفحه اصلی پروفایل خود بازگردانید.

پنهان كردن پست اينستاگرام یا همان Archive کردن پست ها رویه ای بسیار ساده دارد و می توانید کمتر از یک دقیقه پست های خود را آرشیو کنید و به نوعی آن ها را از دسترسی دنبال کنندگان خود پنهان کنید.

آموزش گام به گام Archive کردن پست ها

  • در گام اول پست مورد نظر خود را در صفحه اصلی اینستاگرام را انتخاب کنید.
  • در گوشه سمت راست گزینه سه نقطه را انتخاب کنید.
  • در این قسمت گزینه های مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد که برای مخفی کردن پست ها باید Archive را انتخاب کنید.
  • پس از انتخاب این گزینه پست مورد نظر شما از صفحه اصلی پروفایل حذف می شود و فالور ها نمی توانند پست انتخاب شده را مشاهده کنند.

آموزش گام به گام Archive کردن پست ها

چطور پست های آرشیو شده را به حالت اولیه بازگردانیم؟

دسترسی به این پست ها بسیار ساده است و شما باید گزینه Archive را انتخاب کنید. از این رو در صفحه اصلی پروفایل گزینه سه خط را انتخاب کنید.

گزینه ی اولی که در اختیار شما قرار می گیرد می تواند پست ها را با حالت اولیه بازگرداید.

وارد بخش آرشیو اینستاگرام شوید.

چطور پست های آرشیو شده را به حالت اولیه بازگردانیم؟

در این بخش دو گزینه در بالای این صفحه در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید در این میان مطالب آرشیو شده پست ها و استوری ها را انتخاب کنید. پس از انتخاب پست های اینستاگرام، تمام مطالبی که آرشیو کرده اید در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید آن ها را به حالت اولیه بازگردانید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از