بازی ها

پورت EXT کنترلر پلی استیشن 4 چه قابلیتی دارد؟

پورت EXT کنترلر پلی استیشن 4 چه قابلیتی دارد؟

کالاسودا - پورت EXT کنترلر پلی استیشن 4 را می توان خاص ترین پورت روی کنترلر پلی استیشن 4 دانست. از این پورت می توان برای اتصال لوازم جانبی کنسول بازی پلی استیشن 4 استفاده کرد و در ادامه مقاله قصد داریم به بررسی آن ها بپردازیم.

کنترلر پلی استیشن 4 دارای سه پورت است که در این میان وظایف دو پورت کاملا شناخته شده است، حضور پورت های مینی USB و جک 3.5 میلی متری وظایف کاملا مشخصی دارند، در این میان پورت EXT برای ما کاملا ناشناخته است. با استفاده از این پورت می توان برخی از لوازم جانبی، از جمله کیبورد مخصوص پلی استیشن نیز از طریق این پورت به کنترلر متصل می‌شوند.

پورت EXT کنترلر پلی استیشن 4 از پورت USB قدرتمند تر است؟

پورت EXT در مقایسه با USB سرعت بسیار بیشتری دارد. با قراردادن کنترلر خود روی داک شارژ، می‌توانید در نیم ساعت، کنترلر را کاملا شارژ کنید، این موضوع زمانی اهمیت بسیار بیشتری پیدا می کند که متوجه می شویم شارژ کردن با کابل در حدود 2 ساعت زمان می برد. استفاده از این پورت تنها یک نقطه ضعف دارد و آن هم این موضوع است زمانی که از پورت EXT استفاده می کنید نمی‌توانید با کنترلر کار کنید که تفاوت اصلی کاربرد این پورت با USB است.

در حالت کلی پورت EXT کنترلر پلی استیشن 4 یک پورت ضروری برای کنسول بازی پلی استیشن نیست اما با استفاده از این پورت می توانید عمر پورت USB خود را افزایش دهید و اگر این پورت با مشکل رو به رو شد می توانید از پورت EXT کنترلر پلی استیشن 4 استفاده کنید.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دانلود بازی NBA LIVE برای سیستم عامل اندروید
دانلود بازی Trivia Crack برای سیستم عامل اندروید
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا