تامین روشنایی دوچرخه ها به شیوه ای جالب و پوشیدنی!

0
230
تامین روشنایی دوچرخه ها به شیوه ای جالب و پوشیدنی!

به لطف تکنولوژی هایی مانند چراغ های LED و بلوتوث، امروزه محصولی پوشیدنی برای تامین روشنایی دوچرخه های طراحی شده است که در نوع خود کاملا جدید و نوآورانه است.

تامین روشنایی با سیستم پوشیدنی

این سیستم که Wayv نام دارد، توسط یک استارت آپ بریتانیایی به همان نام طراحی شده است که ویژگی های ترکیبی جذابی را برای دوچرخه سواران خلق کرده است. این سیستم که با کمک 200 لامپ led ضدآب طراحی شده است می تواند روی وسیله‌ ای شبیه به کوله پشتی یا ژاکت نصب شود و همراه دوچرخه سوار به این طرف و آن طرف برود. حتی در روزهای بارانی نیز نگران خیس شدن این چراغ های LED نباشید.

همچنین یک کلاه ایمنی و یک کنترل از راه دور کوچک نیز همراه با این مجموعه ارائه می شود که همگی از ابعاد مناسبی برخوردار هستند. بر روی تمامی این سه بخش یک ایکس بزرگ نقش بسته که برای متمایز سازی افراد به خصوص در تاریکی شب به کار می ‌رود. ریموت این دستگاه نیز برای فعال کردن چراغ ها و چشمک زدن آنها برای گردش به راست و چپ به کار می رود.

اپلیکیشنی نیز همراه این ابزار روی گوشی نصب می شود که مدیریت چراغ ها، تنظیم میزان روشنایی و شارژ باتری و … را بر عهده دارد. قیمت این محصول 98 دلار است و شارژ باتری آن 5 روز باقی می ماند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از