پیام رسان RCS در اندروید : هدیه جدید گوگل به اندرویدی ها

اپلیکیشن جدید پیام رسان گوگل در حال بازگشت طوفانی به گوشی و لپ تاپ ها است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از سی نت، کاربران زیادی در مورد پیام رسان RCS گوگل هیجان زده هستند، چرا که این پیام رسان به نوعی پاسخ اندرویدی به تکنولوژی iMessage اپل است.

خدمات ارتباطی غنی از جانب گوگل

احتمالا شما نیز از ویژگی هایی که اکنون وارد این برنامه می شود، استقبال می کنید. سرانجام پس از سالها گوگل پیام رسان مناسبی ارائه خواهد کرد و در کنار RCS (خدمات ارتباطی غنی) از طریق یک برنامه پیام رسان قوی ارائه می شود که یک قدم رو به جلو برای یکی از برنامه های خوب گوگل است.

استراتژی پیام رسانی گوگل

سالهاست که مردم استراتژی پیام رسانی گوگل را مسخره می کنند. در حال حاضر تلاش های برای پشت سر گذاشتن پیام رسان هایی مانند Messages، Hangout و Duo از جانب گوگل با این پیام رسان جدید وجود دارد.

بسیاری از کاربران اعتقادی به پیام رسان های Hangouts یا Messages ندارند تا از روی گوشی پیکسل 4 خود پیامی به همسر و فرزندانشان بفرستند. بلکه برای این کار از دیگر سرویس های پیام رسان استفاده می کنند.

مشکل Hangouts چه بود؟

مشکلی که Hangouts دارد این است که تقریبا نیمی از زمان نیاز به بارگزاری مکالمه کاملا کند است و ممکن است گاهی تا 3 دقیقه طول بکشد. در روزهایی که نیاز مردم به گوشی و سرعت گسترش می یابد، این زمان زیاد است.

این مشکل در گوشی های آیفون نیست و در اندرویدی ها بیشتر دیده می شود. بنابراین این کاربران برای استفاده از سرویس پیام رسان گوگل به دستگاه آیفون مهاجرت می کنند. اکنون گوگل می خواهد با ارائه این پیام رسان برای کاربران اندرویدی نیز یک برگ برنده داشته باشد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها