واتس آپ ویژگی پیام های خود تخریب را به زودی اضافه می کند

0
213
واتس آپ ویژگی پیام های خود تخریب را به زودی اضافه می کند

پیام های خود تخریب هنگام به اشتراک گذاشتن اطلاعات حساس کاملاً مفید است. شاید این ویژگی را در تلگرام و برخی برنامه های پیام رسان دیگر مشاهده کرده باشید. اکنون واتس آپ نیز به فکر اضافه کردن این ویژگی افتاده است.

ویژگی ای در مرحله توسعه

با این حال ، برای واتس اپ ، هنگام ورود به عرصه پیام رسان ها ویژگی های دیگری برجسته بود. ممکن است در جدیدترین نسخه بتا این ویژگی را رعایت کنید یا نتوانید آن را فعلا استفاده کنید اما سایت WABetaInfo این مورد را جزو ویژگی های آتی این پیام رسان ذکر کرده است که  هم اکنون در مرحله توسعه بوده و به زودی به نسخه پایدار می رسد.

کاربران سایت WABetainfo ظهر امروز این قابلیت را در نسخه 2.19.275 پیام ‌رسان واتس‌اپ پیدا کرده‌ اند. این قابلیت در مراحل اولیه توسعه به سر می ‌برد و هنوز آنطور که باید و شاید کاربردی نشده است. با این حال امکان ارسال پیام‌ هایی را در اختیار کاربران می‌گذارد که 5 ثانیه یا 1 ساعت پس از تماشا، به طور خودکار حذف می‌ شوند.

ویژگی ای در مرحله توسعه

مدت زمان تخریب پیام ها

درواتس آپ، پیام های خود تخریب کننده ممکن است به عنوان پیام های “ناپدید شده” خوانده شوند. این پیام ها می توانند به شما امکان ارسال پیام و تعیین تایمر برای تخریب خودکار را بدهند. سایتWABetaInfo همچنین خاطرنشان می کند که این کار به شما امکان می دهد مدت زمان 5 ثانیه یا 1 ساعت را برای ناپدید شدن پیام ها انتخاب کنید.

از دیگر ویژگی‌هایی که به احتمال زیاد در آینده شاهد آن خواهیم بود می‌توان به اضافه شدن بازه ‌های زمانی مناسب ‌تر اشاره کرد. در واقع دو انتخاب 5 ثانیه و 1 ساعت، گزینه ‌های چندان کاملی نیستند و در به روزرسانی ‌های بعدی شاهد اضافه شدن بازه ‌های زمانی دیگری نیز به این بخش خواهیم بود.احتمالاً شما می توانید از ویژگی های گروه ها نیز برای این کار استفاده کنید – از جمله مکالمات فردی.

البته بنا بر اطلاعات موجود در حال حاضر، ما نمی توانیم تأیید کنیم که آیا قرار است گزینه های تایمر بیشتری برای پیامهای ناپدید شده داشته باشد یا خیر. با این حال ، ما می دانیم که این ویژگی درست مانند برنامه تلگرام برای پیام های خود تخریب کننده، کار می کند.

مدت زمان تخریب پیام ها

تاریخ اضافه شدن این ویژگی چه زمانی است؟

توجه داشته باشید که هیچگونه اطلاعیه رسمی در مورد این ویژگی منتشر نشده است. با توجه به سابقه ویژگی های بتا واتس اپ ، بهتر است فرض کنید که در مرحله اولیه توسعه قرار دارد و این ویژگی ممکن است نتواند آن را به ساخت پایدار نهایی برساند. در حالی که این ویژگی باید برای هر کاربر مفید باشد ، باید منتظر بمانیم تا با نسخه اصلی بعدی آن ارسال شود

. آیا داشتن توانایی ارسال پیام های خود تخریب کننده ضروری است؟ شما چه فکر میکنید؟ نظرات خود را در زیر به ما اطلاع دهید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها