پیش سفارش کنسول سونی PS5  از امروز

سرانجام شایعات و انتظارات به پایان رسید؛ سونی قیمت و زمان در دسترس بودن Sony PlayStation 5 را به طور رسمی تأیید کرد. طبق گفته این شرکت، “نسخه دیجیتال” با قیمت 399.99 دلار و نسخه  Blu-ray Ultra HD با قیمت 499 دلار در دسترس است. پیش خرید این دستگاه‌ها از امروز، 17 سپتامبر آغاز می‌شود.

به گزارش کالاسودا و به نقل از GizChina، فروش کامل این کنسول‌ها در تاریخ 12 نوامبر انجام می‌شود. در ایالات متحده، کانادا، مکزیک، استرالیا، نیوزیلند و کره جنوبی این کنسول از 12 نوامبر در دسترس است و سایر نقاط جهان نیز می‌توانند این کنسول را از 19 نوامبر خریداری کنند.

رقابت بزرگی بین مایکروسافت و سونی در بازار به وجود آمده است. Xbox Series S (نسخه‌ی دیجیتال) دارای قیمت 299 دلار است. با این حال، Xbox Series X با قیمت 499 دلار عرضه می‌شود. فروش رسمی این کنسول‌ها در تاریخ 10 نوامبر انجام خواهد شد. نبرد اصلی بین پلی استیشن 5 و نسخه گران‌تر Xbox Series X خواهد بود.

آیا SONY PS5 گران است یا قیمت آن عادلانه است؟

پلی استیشن 4 قیمت 399 دلاری داشت؛ اما اکنون با قیمت 299 دلار فروخته می‌شود. PS5 Pro با برچسب 399 دلار فروخته می‌شود و قیمت آن تغییری نکرده است. به احتمال زیاد، سونی مجبور می‌شود PlayStation 5 Pro را ارزان‌تر کند تا قیمت آن از پلی استیشن 5 پایین‌تر باشد.

اگر فکر می‌کنید که Sony PlayStation 5 گران است، پس PlayStation 4 را امتحان کنید. نسخه 20 گیگابایتی PS3 در حال حاضر با قیمت 499 دلار به فروش می‌رسد. نسخه 60 گیگابایتی با قیمت 599 دلار خریداری می‌شود. این کنسول افتخار این را دارد که یکی از گران‌ترین کنسول‌های بازی تا به امروز باشد.

طبق گفته‌های این شرکت، پلی استیشن 5 فقط با یک کنترلر وارد بازار می‌شود. این بدان معنی است که کاربران مجبور به خرید لوازم جانبی بیشتر هستند. کنترل کننده بی سیم سونی DualSense با قیمت 69.99 دلار فروخته می‌شود.

 

 

 

 

نظر شما در مورد قیمت گذاری PS5 چیست؟ آیا ارزش این قیمت را دارد؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید

 

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها