اخبار

پیمان رفاقت اپل و ال جی محکم تر شد

پیمان رفاقت اپل و ال جی محکم تر شد

کالاسودا - پیمان رفاقت اپل و ال جی محکم تر شد

کالاسودا-خبر جدید دنیای اپل بازها به احتمال همکاری بین دو برند فناوری اپل و ال جی اشاره دارد. خبری که در صورت صحت نشان از اتفاقاتی خوش  برای هر دو شرکت و موبایل جدید اپل دارند.

اما خبر دقیقا از چه قرار است ؟ بر اساس خبرهای منتشر شده، ال جی تولید کننده انحصاری باتری های آیفون9 خواهد بود. نکته جالب به تاریخ انتشار آیفون 8 باز می گردد. درواقع در شرایطی که هنوز آیفون 8 به شکل رسمی  قدم به دنیای فناوری و تکنولوژی نگذاشته است ،خبرها به سوگلی بعدی خانواده اپل یعنی آیفون 9 معطوف شده است.

بر اساس اطلاعات اولیه باتری های ال جی ظاهری شبیه به حرف انگلیسی  L دارند و نسبت به باتری های آیفون7 حجم و اندازه ای به مراتب کوچک تر دارند. افزون بر این ها ظرفیت شارژ انرژی در این باتری ها بسیار بیشتر از اعضای پیشین خانواده خواهد بود.خبرهای دیگر حکایت از تلاش سازندگان این محصول برای کاهش اندازه مادربرد آیفون8 دارد.نظر شما چیست آیا به این تفاسیر خرید آیفون 9 به صرفه تر و مهیج تر از آیفون 8 است یا نمی توان تا رونمایی آیفون 9 صبر کرد ؟

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجله اینترنتی کالاسودا یک وب سایت خبری تحلیلی، تکنولوژی می باشد که در زمینه های نقد و بررسی تخصصی،تریلر، تکنولوژی و ترفندها می باشد که با هدف ارائه به روز ترین مطالب در خدمت شما عزیزان می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© کپی هر کدام از مطالب این سایت تنها با کسب مجوز کتبی امکان پذیر است.

برو بالا