اخبار

پین تا پین تبدیل به اسنپ تریپ شد

پین تا پین تبدیل به اسنپ تریپ شد|کالاسودا

کالاسودا- پین تا پین تبدیل به اسنپ تریپ شد|کالاسوداکالاسودا – پین‌ تا‌ پین، سامانه آنلاین رزرو هتل و خرید بلیت هواپیما، به اسنپ ‌تریپ تغییر نام داد.

روز گذشته پین ‌تا پین، سامانه آنلاین رزرو هتل و خرید بلیت هواپیما، با شعار «سفر با چشمان باز» از نام جدید برند خود رونمایی کرد و به اسنپ‌ تریپ تغییر نام داد. پین‌تاپین از دو سال و اندی پیش فعالیت خود را به عنوان عضوی از مجموعه گروه اینترنتی ایران آغاز کرد.

 اکنون این سامانه همزمان با تغییر نام به اسنپ ‌تریپ از خدمات تازه‌ای رونمایی کرده است. بنابراین علاوه بر ارائه خدمات آنلاین رزرو هتلهای داخلی و خارجی و پروازهای داخلی، خرید بلیت پروازهای خارجی نیز به خدمات اسنپ ‌تریپ اضافه شده است.

اسنپ‌تریپ نیز با ورود به حوزه فروش بلیت هواپیما در کنار رزرو هتل، آماده به وجود آوردن تغییر در حوزه گردشگری است و در نظر دارد تا به جامع ‌ترین مرجع گردشگری ایران تبدیل شود. با توجه به اینکه نام اسنپ در ذهن کاربران ایران با مفهوم تغییر در یک کسب ‌وکار گره خورده، قرار بر این است که پین‌تاپین نیز از این پس با نام اسنپ ‌تریپ به فعالیت خود ادامه دهد و با خدمات تازه ‌اش نبض تحول در حوزه گردشگری را به دست گیرد.

مطالب مرتبط

برو بالا