گوگل با پیکسل بادز جدید خود برای اپل شاخ و شانه می کشد

0
311
گوگل با پیکسل بادز جدید خود برای اپل شاخ و شانه می کشد

هنگامی که گوگل در مورد پیکسل بادهای جدید خود صحبت کرد، به نظر می رسید که این شرکت کاملا آماده ورود چنین محصولی به صورت کاملا بی سیم به بازار نیست. دلیل این امر ایرباد های OG Pixel Buds بود که با کابلی عرضه شده که دست و پای کاربران را می بست. اما گوگل با رونمایی پیکسل بادز 2 جدید و بی سیم خود نشان داده است که این ایرباد های بی سیم می تواند به سرعت محبوب شود.

بزرگ ترین تفاوت پیکسل بادز 2 با نسل قبلی حذف شدن سیم اتصال دو گوشی است و به غیر از این مورد تفاوت چندانی در ظاهر با نسل قبلی مشاهده نمی شود. قاب نسل جدید نیز در مقایسه با قاب صاف نسل قبلی، ظاهری تخم مرغی شکل و بزرگ تری دارد.

ویژگی های جذاب طراحی ایربادز 2

با این وجود این تنها ویژگی ایرباد های جدید گوگل نیست، بلکه برخی ویژگی های طراحی نیز به ان اضافه شده است که موجب می شود راحت تر آن را در گوش هنگام پیاده روی و ورزش قرار دهید. پیکسل بادز 2 بهتر در گوش ها قرار گرفته و در فضای بسته تا سه اتاق آنطرف تر و در محیط باز به اندازه یک زمین فوتبال همچنان به گوشی متصل می ماند. میکروفن داخلی صدای تطبیقی را به ارمغان آورده و بسته به محیط صدا را تغییر می دهد.

ویژگی های جذاب طراحی ایربادز 2

ویژگی های تغییر انطباقی حجم صدا

همچنین ویژگی های جدیدی همچون Adaptive Sound وجود دارد که گوگل ادعا می کند این ایرباد با توسط به محیط به طور دینامیکی حجم صدا را تنظیم می کند تا کاربران نیازی به انجام این کار نداشته باشند. به طور مثال با ورود به محیط پر سر و صدا ایرباد خودش این موضوع را تشخیص داده و صدای آهنگ یا… را زیاد می کند، بدون اینکه شما نیازی به این داشته باشید که این کار را به صورت دستی انجام دهید.

پشتیبانی از دستیار صوتی گوگل

گوگل پیکسل بادز 2 از دستیار صوتی گوگل پشتیبانی کرده و می توان با فرامین صوتی کارهایی از قبیل کنترل آهنگ و ترجمه و غیره را انجام داد.

پشتیبانی از دستیار صوتی گوگل

وجود میکروفون داخلی

گوگل همچنین دو میکروفون داخلی در هر کدام از این ایربادها قرار داده است که بر صدای کاربر تمرکز می کند و صداهای اطراف را هنگام صحبت کاربر محو می کند. گوگل مواردی را که شتاب سنج صدا نامیده می شود نیز در این محصول گنجانده است که می تواند صدا را از طریق ارتعاشات در استخوان فک شما تشخیص دهد، به طوری که حتی در شرایط وجود باد شدید نیز می تواند صدای شما را  تشخیص دهد.

کنترل لمسی برای پخش رسانه

پیکسل بادز 2 دارای قابلیت کنترل لمسی برای پخش رسانه است و 5 ساعت زمان گوش دادن آن با یک بار شارژ است و با وجود شارژ بی سیم ، می توانید تا 24 ساعت به آهنگ گوش کنید. گوگل ذکر نکرده است که دقیقاً ایربادهای جدید پیکسل چه زمانی به بازار عرضه می شود ، تنها این جزئیات وجود دارد که می گوید عرضه این محصول بهار سال آینده میلادی (2020) آغاز خواهد شد ، اما انتظار می رود قیمت آن 179 دلار باشد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها