پیگرد قانونی Frontier Communications توسط استودیو های ضبط موسیقی

0
40

Frontier Communications به دلیل عدم مقابله با دانلود‌های غیر قانونی، توسط استودیو‌های ضبط موسیقی مورد پیگرد قانونی قرار گرفت.

به گزارش کالاسودا و به نقل از The Verge، کمپانی Frontier Communications یکی از سرویس دهندگان مهم اینترنت در آمریکا محسوب می‌شود.

این کمپانی به 3 میلیون مشترک در آمریکا سرویس می‌دهد.

Frontier Communications اکنون مورد پیگرد قانونی استودیوی‌های ضبط موسیقی Warner، Sony و Universal قرار گرفته است.

دلیل اصلی شکایت این است که این استودیو‌ها باور دارند Frontier Communications هیچ تلاشی برای مقابله با دانلود غیر قانونی موسیقی‌ها نکرده است.

استودیو‌ها می‌گویند Frontier Communications نه تنها موفق نشد افرادی را که موسیقی‌ها را به صورت غیر قانونی دانلود می‌کنند از سرویس خود بیرون بیندازد، بلکه حتی در تبلیغات سرعت اینترنت خود ادعا کرده بود که کاربران می‌توانند 10 ترک موسیقی را در 3.5 ثانیه دانلود کنند.

تبلیغات Frontier Communications باعث جلب توجه کاربران متخلف به سرویس اینترنت کمپانی شده و کمپانی از این طریق سود کرده است.

این استودیو‌ها همچنین می‌گویند Frontier Communications به حریم شخصی کاربرانش احترام نگذاشته و بیشتر روی کسب درآمد از طریق آنها تمرکز داشته است.

Frontier Communications تمام ادعا‌های وارد شده را رد کرده است.

کمپانی می‌گوید تمام کاربران متخلف را به درخواست صاحبان کپی رایت، از سرویس خود بیرون انداخته است.

در صورت پیروزی صاحبان کپی رایت و استودیو‌های ضبط نام برده، Frontier Communications باید مبلغ 300 هزار دلار را بابت هر مورد قانون شکنی پرداخت کند.

با این حال Frontier Communications اعلام کرد که از خودش در دادگاه دفاع خواهد کرد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها