اخبار

چای هوشمند خوش طعم تر از چای سنتی

چای هوشمند خوش طعم تر از چای سنتی|کالاسودا

کالاسودا - چای هوشمند خوش طعم تر از چای سنتی|کالاسوداکالاسودا_دستگاه چای ساز Teamosa  نوعی محصول هوشمند است که به تهیه انواع چای،دم کرده و نوشیدنی های خوش طعم می پردازد .

بسیاری از افراد عادت دارند در طول روز و به خصوص صبح ها چای بنوشند. اما فرایند نوشیدن چای به سادگی خوردنش نیست .گاهی اوقات وقتی صبح است و برای رفتن به سرکار عجله دارید، مدت زمان انتظار برای جوش آمدن آب، دم کشیدن چای و سپس نوشیدن آن چندان کوتاه نیست.

اما این روزها تکنولوژی کار را ساده کرده است . درواقع می توان با کمک ابزارهای هوشمند روند طولانی نوشیدن چای را به کمترین مدت ممکن تقلیل داد .

دستگاه چای ساز Teamosa،به سرعت یک فنجان چای هوشمند به کاربران ارائه می دهد. این محصول که توسط Kickstarter پشتیبانی می شود .

محصولی که نه تنها چای را دم می کند، بلکه مدت زمانی را صرف  شستشوی کامل خود می کند.سازندگان این محصول مدعی هستند دستگاهشان بسیار قوی تر از سیستم های سنتی دم کردن چای عمل می کند .

tea|کالاسودااما سیستم این دستگاه چای ساز هوشمند چگونه است ؟

این دستگاه اساسا از  دو قسمت اصلی تشکیل شده است. بخش نخست این دستگاه شامل یک بخش تزریق چای است ، جایی که شما می توانید برگ های چای  یا غلاف های کاغذی پیش ساخته (که حاوی … برگ چای است) را وارد دستگاه کنید .

بخش دوم دستگاه مخزن آب است .جالب است بدانید از این جا به بعد کار (از صفر تا صد) بر عهده دستگاه است .تنظیماتی مانند مدت زمان دم کشیدن چای،دمای لازم برای دم کشیدن چای و … بر عهده این محصول است.

سازندگان این محصول مدعی هستند ، دستگاهشان قادر است عملکرد آنتی اکسیدان های چای را به شدت افزایش داده و نسبت به روش سنتی فواید قابل توجه تری را ایجاد کند. اگرچه این شرکت هنوز شواهد قابل قبول و روشنی را در خصوص این مدعا مطرح نکرده است .

این محصول شامل مجموعه ای از مجموعه ای از دو فنجان چای و ده قاشق  است و احتمالا تا سال ۲۰۱۸ به بازارهای جهانی عرضه خواهد شد . جالب است که بسیاری از اطلاعات سخت افزاری و کلیدی این محصول هنوز مبهم است و شرکت سازنده نگران است بخشی از اطلاعاتش توسط رقبا به سر قت برود.

از سوی دیگر این شرمکت در تلاش است تا حتی الامکان نرخ تولید کالاهای مشابه با محصولش را به حداقل برساند . ااحتمال می رود قیمت این محصول ۴۰۰ دلار باشد .

مطالب مرتبط

برو بالا