چراغ هوشمند Wellner  فیلیپس

چراغ هوشمند Wellner  فیلیپس|کالاسودا

چراغ هوشمند Wellner  فیلیپس|کالاسوداکالاسودا_چراغ هوشمند Wellner محصول جدید شرکت فیلیپس است که برای خانه های مسکونی، ادارات و مکان هایی که طراحی داخلی و نورپردازی ویژه ای می طلبند، کاربردی است.

شاید از دید بسیاری از ما نورپردازی خانه آنچنان اهمیتی نداشته باشد ، اما وقتی پای نورپردازی و طراحی داخلی خانه به میان می آید،موضوع کمی پیچیده تر می شود .

درواقع می توان با قدرت نورپردازی خانه را بزرگ تر، کوچک تر، دلباز تر و یا حتی دلگیر تر نشان داد . بر همین اساس است که انتخاب یک چراغ هوشمند برای نورپردازی داخلی خانه از اهمیت بسزایی برخوردار است .

محصول جدید شرکت فیلیپس، یعنیWellner  یک گزینه عالی برای مشکل پسندان است . این چراغ هوشمند با تکیه بر امکانات فوق العاده و مناسب خود به گزینه ای ویژه برای خانواده ها تبدیل شده است .

شما می توانید از طریق این محصول نورپردازی خانه خود را سفارشی کنید .

این موضوع بدین معناست که شما می توانید از طریق لامپ هوشمندWellner نه تنها ، از یک نورپردازی معمولی بلکه از چندین طیف نورپردازی سفارشی نیز بهره ببرید .

فیلیپس به شما این قدرت را می دهد که بر حسب نوع مهمانی یا دورهمی های خود نورهای منحصر به فردی در اختیار داشته باشید . همچنین می توانید این برنامه را به دو شکل دستی و هوشمند مورد کنترل قرار دهید .

لامپ Wellner  قابلیت همگام سازی  با آمازون الکسا، Apple HomeKit، Google Assistant و… را داراست . بنابراین شما حتی می توانید آن را با سیستم  هوشمند خانگی مثل سیستم چکاپ ایمنی Nest  نیز همگام کنید .

قابلیت کنترل از راه دور این محصول به والدین اجازه می دهد در سفر یا از راه دور نیز میزان مصرف برق توسط بچه ها را کنترل کنند .

این موضوع برای آن دسته از والدین که نسبت به صرفه جویی در مصرف برق حساس هستند نیز حائز اهمیت است . قیمت این محصول برابر با ۸۰ دلار آمریکا است .

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها