چرا افراد شرور در فیلم از آیفون استفاده نمی‌کنند؟

شما در کمتر فیلم سینمایی یا سریال، گوشی آیفون اپل را در دست شخصیت‌های منفی و شرورها می‌بینید.

به گزارش کالاسودا و به نقل از howtogeek، استفاده از محصولات اپل در نمایش‌های تلویزیونی و فیلم‌ها بسیار رایج بوده اما این کمپانی برای قرار دادن محصولاتش هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند.

اپل از ارائه مک بوک، آی پد و آیفون به استودیوهای فیلمسازی بسیار خوشحال است، اما یک شرط منحصر به فرد وجود دارد و اینکه به شخصیت‌های منفی و شرور در فیلم اجازه داده نمی‌شود محصولات اپل را در دست گیرند.

اساساً، اگر لوگوی یک برند را ببینید، احتمال زیادی وجود دارد که شرکت برای آن هزینه کرده باشد.

برعکس آن نیز ممکن است صادق باشد.

اگر یک لوگو در فیلم مبهم نشان داده شود، ممکن است به این دلیل باشد که شرکت هزینه‌ای برای قرار دادن آن پرداخت نکرده است. چرا یک نام تجاری را به صورت رایگان نشان دهید در حالی که می‌توانید برای آن پول دریافت کنید؟

به نوشته بلومبرگ، اپل برای قرار دادن محصولاتش، حداقل نه با پول هزینه‌ای پرداخت نمی کند. در عوض، دستگاه‌های خود را به صورت رایگان در اختیار استودیوها قرار می‌دهد.

در حالی که اپل برای نمایش دستگاه‌های خود در تلویزیون و فیلم ها پولی نمی‌پردازد، این شرکت به وضوح از آنها می‌خواهد افراد بد فیلم از آیفون استفاده نکنند.

کارگردان، ریان جانسون، این موضوع را هنگام صحبت در مورد فیلم خود با نام Knives Out فاش کرد.

به گفته وی اپل به شما اجازه می‌دهد از آیفون در فیلم‌استفاده کنید، اما – و این بسیار مهم است – اگر در حال تماشای یک فیلم مرموز هستید، افراد بد نمی‌توانند آیفون را جلوی دوربین در دست گیرند و نشان دهند.

اپل هرگز به طور مشخص نگفته است که افراد بد نمی‌توانند از آیفون استفاده کنند، اما دستورالعمل‌های رسمی آن می‌گوید که محصول اپل باید فقط در بهترین حالت نشان داده شود. جالب اینجاست که همچنین درخواست می‌کند که ارجاعات به اپل احساس تأیید یا حمایت را ایجاد نکند.

نتیجه‌ای که می‌گیریم این است که اپل می‌خواهد محصولاتش به طور طبیعی در فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی به عنوان بخشی عادی از زندگی همه ظاهر شوند و اگر مردم آیفون‌ها را با «آدم‌های خوب» مرتبط تصور کنند، ضرری هم ندارد.

بنابراین دفعه بعد که در حال تماشای یک راز هستید، به گوشی‌هایی که توسط افراد شرور استفاده می‌شود توجه کنید. شاید بهترین سرنخ در فیلم باشد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها