چطور ایکس باکس وان را دو نفره بازی کنیم؟

کنسول های بازی نسل هشتم پیشرفت های بسیاری در زمینه های مختلف داشته اند، عرضه بازی های گرافیکی و هیجان انگیز را می توان مهم ترین دلیل شهرت این محصولات دانست. برای کنسول های قدیمی تعداد بازی های دو نفره بسیار کمتر از کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 بودند از این رو قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که اگر یک بازی امکان اجرای دو نفره را داشت چطور ایکس باکس وان را دو نفره بازی کنیم.
در حال حاضر بازی های مشهوری مانند فیفا و کال آو دیوتی قابلیت اجرا به صورت دو نفره را دارند از این رو اگر قصد اجرای این بازی های جذاب را به صورت دو نفره دارید برای بررسی این موضوع که چطور ایکس باکس وان را دو نفره بازی کنیم با ما همراه شوید.
اتصال دو دسته بازی همزمان بسیار ساده است و در مرحله اول باید کنترلر ایکس باکس وان را روشن کنید اگر در گذشته از این کنترلر استفاده کرده اید به صورت خودکار به کنسول متصل می‌شود. در غیر این صورت، پس از روشن کردن کنترلر، دکمه اتصال روی کنسول را باید فشار دهید. در مرحله بعد باید دکمه Xbox روی کنترلر را فشار دهید.
در این بخش اگر پروفایل دیگری روی کنسول شما ثبت شده، می‌توانید آن را انتخاب کنید. در صورت دیگر گزینه Add New User را می‌توانید انتخاب کنید و با وارد کردن شناسه ایکس باکس خود، وارد کنسول شوید. راه دیگر برای این موضوع که چطور ایکس باکس وان را در نفره بازی کنیم این روش است که از گزینه Add Guest نیز برای اضافه کردن یک کنترلر دیگر استفاده کنید.با استفاده از این روش می توانید تا 4 کنترلر را به صورت همزمان به دستگاه متصل کنید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها