چطور حافظه کش توئیتر را در آیفون پاک کنیم؟

0
318

چه یک آیفون قدیمی دارید که حافظه داخلی کمتری دارد و یا آیفونی دارید که می‌خواهید فضای ذخیره سازی را به عکس و موسیقی و فیلم اختصاص دهید، می‌توانید کش یا حافظه پنهان برنامه‌ها را پاک کنید.

به گزارش کالاسودا و به نقل از ورج، در حال حاضر توییتر به کاربران ios اجازه می‌دهد تا این کار را مستقیما از طریق برنامه انجام دهند. این کار موجب می‌شود تا گوشی شما از فیلم‌های از قبل بازگذاری شده، فایل‌های گیف و تصاویری که لازم نیست آنها را داشته باشید خالی شود. نحوه انجام این کار برای شما در ادامه آورده شده است.

پاک کردن حافظه کش توییتر در آیفون

  • ابتدا برنامه توییتر را باز کنید و روی نماد پروفایل خود در گوشه سمت چپ بالای آن ضربه بزنید.

  • روی “Settings and privacy” ضربه بزنید

  • در بخش “General” ، روی “Data usage” ضربه بزنید

  • در زیر عنوان “Storage” ، خواهید دید که چقدر فضا از برنامه توییتر شما برای پنهان کردن داده های وب و رسانه استفاده شده است
  • برای پاک کردن آنها ، روی هر یک از آنها ضربه بزنید و “Clear media storage” و / یا “Clear web storage” را انتخاب کنید تا مقداری فضا آزاد شود.

به طور کلی ، برای محدود کردن استفاده از داده توسط برنامه توییتر ، می توانید از همان منوی “Data usage” روی “Data saver” استفاده کنید. با این کار پخش خودکار فیلم ها غیرفعال می شوند و تصاویر با کیفیت پایین تر نمایش داده می شوند. در عوض ، برای پخش یک فیلم ، باید روی تصویر پیش نمایش به صورت دستی ضربه بزنید.

حتی با روشن کردن “Data saver” ، اگر نگران پر کردن حافظه توسط برنامه توییتر خود هستید، هر چند وقت یکبار حافظه پنهان را پاک کنید. هنوز راهی برای پاک کردن خودکار حافظه کش وجود ندارد ، بنابراین در حال حاضر باید طور مرتب آن را خالی کنید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها