چطور پسورد اینستاگرام را عوض کنیم؟

0
192
چطور پسورد اینستاگرام را عوض کنیم؟

این روز ها صحبت های بسیاری در مورد فاش شدن پسورد میلیون ها کاربر اینستاگرام مطرح شده و به نظر می رسد برترین روش برای جلوگیری از این موضوعات عوض کردن رمزهای ورود در مدت های کوتاه تری است. در این بخش قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که چطور پسورد اینستاگرام را عوض کنیم.

اینستاگرام را می توان مرجعی برای اطلاعات شخصی و کاری افراد موجود در این نرم افزار شبکه اجتماعی دانست. لو رفتن پسور اینتساگرام می تواند مشکلات بسیار زیادی را برای کاربران به همراه آورد از این رو بهتر است که از یک رمز ایمن استفاده کرده و آن را در اختیار فرد دیگری قرار ندهید. البته موضوعات دیگری نیز وجود دارد که باعث فاش شدن رمز عبور شما می شود و بهتر است در بازه های کوتاه مدت رمز عبور خود را تغییر دهید.

در مرحله اول برای تغییر پسورد اینستاگرام باید یک رمز قدرتمند و مطمئن پیدا کرده و آن را در بخشی از اطلاعات خود ذخیره کنیم. پس از اطمینان از امن بودن رمز انتخابی باید طی مراحل زیر عمل کرده و پسورد خود را عوض کنیم.برای پاسخ به سوال چطور پسورد اینستاگرام را عوض کنیم دو روش وجود دارد که روش اول متداول است و پیشنهاد می کنیم از این روش استفاده کنید.

مرحله اول : نرم افزار اینستاگرام را باز کنید

مرحله دوم : وارد بخشProfile  شوید تا به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا کنید. در این بخش گزینه Setting را انتخاب کرده و وارد آن شوید.این گزینه در حال حاضر در بخش پایینی این بخش قرار دارد. توجه داشته باشید که به دلیل به روز رسانی های مختلف ممکن است محل قرار گیری این بخش تغییر کند.

مرحله سوم : در این بخش گزینه Privacy and Security را پیدا کرده و در این بخش باید گزینه تنظیمات پسورد را پیدا کنید.

مرحله چهارم : در این بخش باید پسورد فعلی خود را نوشته و پسورد آینده خود را انتخاب کنیم. پس از نوشتن پسورد یک بار آن را تکرار می کنیم.

مرحله پنجم : پس از انجام مراحل یاد شده تیک قبولی موضوع را در نظر گرفته و پس از ان رمز عبور شما تغییر کرده است.چطور پسورد اینستاگرام را عوض کنیم؟

در کنار این روش پاسخ دیگری برای سوال چطور پسورد اینستاگرام را عوض کنیم وجود دارد که برای این کار باید از پروفایل خود خارج شوید و زمانی که وارد بخش اولیه اینستاگرام می شوید و باید رمز عبور و نام کاربری خود را وارد کنید گزینه فراموشی رمز عبور را انتخاب کرده و پس از آن لینک تغییر رمز برای شما ایمیل یا پیامک می شود.

البته همانطور که بیان شد این روش کمی منطقی نیست زیرا ممکن است این بخش با اختلال رو به رو شده باشد و برای دسترسی به رمز عبور جدید مدتی را بدون دسترسی به پروفایل خود باشید. از این رو روش اول امن تر و ساده تر است.

به طور کلی تغییر پسورد یکی از مواردی است که هر چند مدت برای تمام حساب های کاربری باید انجام شود در غیر این صورت احتمال اینکه به حساب کاربری و اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کنند بسیار زیاد است.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها