چطور پیام ها و تصاویر را در واتس آپ بکاپ بگیریم؟

چطور پیام ها و تصاویر را در واتس آپ بکاپ بگیریم؟

پشتیبان گیری از فایل ها و چت ها را باید یکی از مهم ترین بخش ها برای نرم افزار های شبکه های اجتماعی شرکت ها و کاربران دانست. نرم افزار واتس آپ قابلیت پشتیبان گیری از متن ها و فایل ها را برای کاربران در نظر گرفته است که در این بخش قصد دارید به بررسی این موضوع بپردازیم که چطور پیام ها و تصاویر را در واتس آپ بکاپ بگیریم.

چطور پیام ها را در واتس آپ پشتیبان گیری کنیم؟

برای بکاپ گرفتن متن ها باید وارد نرم افزار شده و وارد بخش ‘Chats’ که تمام پیام ها شما قرار دارد شوید، در این بخش گزینه سه نقطه را انتخاب کرده و وارد بخش تنظیمات شوید، در این بخش گزینه چت ها را انتخاب کنید و دومین بخشی که در اختیار شما قرار می گیرد، Chat backup را انتخاب کنید.چطور پیام ها را در واتس آپ پشتیبان گیری کنیم؟

وارد این بخش شوید، در این قسمت آخرین پشتیبان گیری از وات آپ شما نمایش داده می شود و می توانید محل ذخیره سازی آن نیز مشخص شده است. توجه داشته باشید که شما می توانید روی گوگل درایو و همچنین حافظه گوشی هوشمند خود اطلاعاتتان را بکاپ بگیرید. در این بخش گزینه دیگری نیز با نام Back up over نیز وجود دارد که مشخص می کنید زمانی که از طریق وای فای فعال هستید فایل ها پشتیبان گیری شوند یا داده های تلفن همراه و یا هر دو.

پس از مشخص کردن موارد یاد شده دکمه سبز رنگ “Back Up” را انتخاب کنید تا بتوانید به سادگی به سوال چطور پیام ها و تصاویر را در واتس آپ بکاپ بگیریم پاسخ دهید.

چطور پیام ها و تصاویر را در واتس آپ بکاپ به صورت اتوماتیک بکاپ بگیریم؟

برای پشتیبان گیری به صورت اتوماتیک باید وارد بخش پشتیبان گیری در تنظیمات شوید و سپس گزینه Back up to Google Drive را انتخاب کنید، در این بخش گزینه های متعددی وجود دارد که بر اساس نیاز خود می توانید زمان مورد نیاز را انتخاب کرده و به صورت خودکار پشتیبان گیری کنید.چطور پیام ها و تصاویر را در واتس آپ بکاپ به صورت اتوماتیک بکاپ بگیریم؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار