چگونه آیفون گم شده را پیدا کنیم؟

اگر آیفون خود را گم کرده‌اید نگران نباشید. اگر از نسخه‌ی iOS 15 استفاده می‌کنید؛ حتی اگر گوشی خاموش باشد یا باتری آن کم باشد؛ با برنامه Find My می‌توانید آیفونتان را پیدا کنید.

فعالسازی Find My Network

به گزارش کالاسودا و به نقل از howtogeek، با فعالسازی Find My Network اپل گزارش می‌دهد که می‌توانید دستگاه خود را تا 24 ساعت حتی در صورت خاموش بودن پیدا کنید.

تنظیمات آیفون را باز کرده و روی Apple ID ضربه بزنید. “Find My” را انتخاب کرده و سپس روی “Find My iPhone” ضربه بزنید. در نهایت گزینه فعال کردن Find My Network را روشن کنید.

پیام آیفون :

 

پیدا کردن آیفون با استفاده از دستگاه دیگر

اگر یک آیفون یا آیپد دیگر دارید؛ می‌توانید از برنامه Find My آن برای پیدا کردن آیفون گم شده استفاده کنید.

ما از آیپد استفاده می‌کنیم.

برنامه Find My را باز کرده و روی “Devices” ضربه بزنید. شما لیستی از دستگاه‌ها و همچنین مکان‌های فعلی آنها را که روی نقشه ترسیم شده مشاهده کنید.

شما آدرس را در کادر و نماد را روی نقشه مشاهده می‌کنید. از آنجا، می‌توان از ویژگی‌های دیگر برای پخش صدا، دریافت مسیر یا علامت گذاری به عنوان گم شده استفاده کنید.

پیدا کردن آیفون با استفاده از Mac

برنامه Find My را در Mac خود باز کرده و روی تب Devices در بالا سمت چپ کلیک کنید. لیستی از دستگاه‌ها و مکان‌های فعلی آنها را مشاهده خواهید کرد.

آیفون گم شده را انتخاب کنید؛ سپس روی نماد اطلاعات روی برچسب آن کلیک کنید.

پیدا کردن آیفون با استفاده از iCloud.com

وارد سایت iCloud.com شوید و Apple ID و رمز خود را وارد کنید. سپس روی “Find iPhone” کلیک کنید.

 

در صفحه Find My، روی کادر کشویی با عنوان All Devices کلیک کرده و آیفون گم شده‌ی خود را از لیست انتخاب کنید.

اگر فکر می‌کنید تلفن خود را به سادگی در جایی از خانه خود قرار داده‌اید، اگر HomePod یا سایر دستگاه‌های اپل را دارید؛ می‌توانید از Siri برای پیدا کردن آیفون خود استفاده کنید.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها