چگونه از اتوماسیون هوشمند در کسب و کارمان استفاده کنیم؟

کسب و کارها می‌توانند از اتوماسیون هوشمند برای خودکارسازی وظایف سطح پایین استفاده کنند. این یک سرمایه گذاری مهم برای رشد و شکوفایی مشاغل است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از venturebeat، صاحبان مشاغل معتقدند که اداره یک تجارت جدید یا قدیمی، بزرگ یا کوچک، آسان نیست و از هر 5 کسب‌وکار ایالات متحده یکی در سال اول شکست می‌خورد.

ایجاد یک کسب و کار موفق و طولانی مدت چالش‌های زیادی دارد، از جمله افزایش انتظارات مشتری، شکاف در نیروی کار ماهر و افزایش پیچیدگی‌ها در عملکردهای تجاری و فناوری اطلاعات، که پیش بینی و آماده سازی برای آنها دشوار است.

به همین دلیل است که باید از هوش مصنوعی و اتوماسیون (که «اتوماسیون هوشمند» نام دارد) برای خودکارسازی وظایف سطح پایین در کسب و کار استفاده شود.

اتوماسیون هوشمند به کسب و کارها کمک می‌کند تا چالش‌های گذشته را حل کنند. اما اغلب، پیاده‌سازی و مقیاس‌بندی مؤثر این فناوری‌ها چالش برانگیز است.

بسیاری از این تلاش‌ها به دلیل فقدان چشم انداز و عدم اطمینان در مورد اینکه از کجا باید شروع کرد با شکست مواجه می‌شوند.

فرآیند کاوی، که فناوری کشف، بهینه‌سازی و نظارت بر فرآیندها است، برای موفقیت ضروری است.

همه سازمان‌ها، ، برای عملکرد مؤثر به فرآیندها متکی هستند.

فرآیند کاوی به کسب‌وکارها امکان می‌دهد تا عملکردهای روزانه را در حسابداری، تدارکات، مدیریت پروژه، مدیریت ریسک، عملیات زنجیره تامین و … به خوبی مدیریت کرده و بررسی کنند که کارمندان روی کارهای با ارزش بالاتر تمرکز دارند.

فرآیند کاوی اطلاعات و داده‌ها را برای بهبود اجرای فرآیندهای تجاری فراهم می‌کند. دانش بیشتر به معنای تصمیم گیری موثرتر مبتنی بر داده، صرفه جویی در هزینه‌ها و سود بالاتر است.

با شروع اتوماسیون با فرآیند کاوی، سازمان‌ها می‌توانند کارایی عمیق‌تری به دست بیاورند تا تلاش‌هایشان بر نوآوری، ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و حفظ مشتری متمرکز باشد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها