چگونه از اپل واچ برای پیدا کردن مسیرمان استفاده کنیم؟

امروزه شما به راحتی می‌توانید با استفاده از گوشی‌های هوشمند و یا اپل واچ تان، مسیرتان را مشخص کرده و به مقصد مورد نظرتان بروید.

به گزارش کالاسودا و به نقل از howtogeek، اگر از گوگل مپ استفاده می‌کنید، این قابلیت در اپل واچ در دسترس نیست؛ در اپل واچ باید از اپل مپس (Apple Maps) استفاده کنید. Apple Maps یک جایگزین عالی است که در تمام دستگاه‌های اپل کار می‌کند. در اپل واچ، برنامه مپ به صورت یک فلش سفید است که در یک دایره آبی در یک تقاطع قرار دارد.

اپل صفحه اصلی اپلیکیشن نقشه را به پنج جزء تقسیم می‌کند: جستجو/Search، موقعیت مکانی/Location، موارد دلخواه/Favorites، مجموعه‌ها/Collections و موارد اخیر /Recents.

نحوه استفاده از جستجو (Search) در مپ در Apple Watch

ابتدا، Digital Crown را فشار دهید تا صفحه اصلی Apple Watch راه اندازی شود.

در مرحله بعد، نماد برنامه Maps را در بین برنامه‌های اپل واچ پیدا کرده و بر روی آن ضربه بزنید. با باز کردن برنامه، روی کادر “جستجو/ Search” که به صورت ذره بین است ضربه بزنید.

در این بخش می‌توانید آدرس خود را وارد کرده و یا آدرس مورد نظر در بین مخاطبان خود را وارد کنید.

نقشه‌ها همچنین بر اساس موقعیت مکانی شما، مقصد را اسکن می‌کند و دسته بندی‌های شامل رستوران‌ها، فست فودها، ایستگاه‌های گاز و موارد دیگر را در زیر ” Nearby” فهرست می‌کند.

در آخر، برای شروع پیمایش، روی نماد ماشین در صفحه زیر ضربه بزنید. بسته به مقصد ممکن است یک مسیر “پیشنهادی” یا چندین مسیر “پیشنهادی” و “جایگزین” را مشاهده کنید. برای حرکت در چند مسیر از Digital Crown استفاده کنید.

پیمایش بلافاصله از زمان ضربه زدن به مسیر مورد نظر شما شروع می‌شود.

نحوه استفاده از موارد دلخواه (Favorites) در مپ در Apple Watch

برنامه مپ را با فشار دادن Digital Crown در اپل واچ راه اندازی کنید و سپس روی نماد آن ضربه بزنید.

در مرحله بعد، از قسمت “موارد دلخواه/ Favorites ” روی یک مقصد ضربه بزنید. نماد ماشین را در صفحه زیر انتخاب کنید. باز هم، بسته به مقصد، ممکن است یک مسیر “پیشنهادی” یا چندین مسیر “پیشنهادی” و “جایگزین” را مشاهده کنید. برای حرکت در چند مسیر از Digital Crown استفاده کنید.

نحوه استفاده از موارد اخیر (Recents) در مپ در Apple Watch

مانند مراحل گذشته، دکمه دیجیتال تاج از صفحه اصلی Apple Watch را فشار داده و سپس نماد Maps را انتخاب کنید.

به محض باز شدن برنامه به قسمت ” Recents ” بروید و یک مقصد را انتخاب کنید. بعد، روی نماد ماشین در صفحه ضربه بزنید. بسته به مقصد ممکن است یک مسیر “پیشنهادی” یا چندین مسیر “پیشنهادی” و “جایگزین” را مشاهده کنید. برای حرکت در چند مسیر از Digital Crown استفاده کنید.

نحوه استفاده از Siri برای استفاده از مپ در Apple Watch

تاج دیجیتال را تا زمانی که پیام زیر را روی صفحه اپل واچ مشاهده کنید، فشار داده و نگه دارید:

علاوه بر این شما می‌توانید یک بار دیجیتال تاج را فشار دهید تا اپل واچ را بیدار کنید و سپس بگویید،” Hey, Siri “.

بعد، بگویید: “Navigate to (مقصد موردنظرتان)”. سیری مکان را جستجو می‌کند و مسیرها را به شما پیشنهاد خواهد داد.

مانند سایر روش‌های فوق، روی نماد اتومبیل در صفحه ضربه بزنید. باز هم، بسته به مقصد، ممکن است یک مسیر “پیشنهادی” یا چندین مسیر “پیشنهادی” و “جایگزین” را مشاهده کنید. برای حرکت در چند مسیر از Digital Crown استفاده کنید.

پیمایش بلافاصله از زمان ضربه زدن به مسیر مورد نظر شروع می‌شود.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها