چگونه از واتس اپ دسکتاپ استفاده کنیم؟

واتس اپ را این روزها می توان مهم ترین نرم افزار شبکه های اجتماعی در کشور ما دانست. این نرم افزار برای گوشی های هوشمند اندرویدی و گوشی های آیفون منتشر شده و نسخه دسکتاپ این نرم افزار نیز وجود دارد. در این بخش قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که چگونه از واتس اپ دسکتاپ استفاده کنیم؟
پاسخ به سوال چگونه از واتس اپ دسکتاپ استفاده کنیم بسیار ساده است. در این بخش این موضوع را باید در نظر بگیرید که داشتن نسخه واتس اپ برای گوشی هوشمند ضروری است. برای نصب واتس اپ دسکتاپ باید روی این بخش کلیک کنید.
در مرحله اول باید وارد تنظیمات واتس اپ شوید و سپس گزینه WhatsApp Web را انتخاب کنید. در این بخش باید QR Code موجود در وب سایت را شناسایی کنید تا پس از شناسایی این کد می توانید از نسخه واتس اپ دسکتاپ خود استفاده کنید. در این صورت زمانی که گوشی هوشمند شما و کامپیوتر شما به اینترنت متصل باشند می توانند از این نسخه بهره مند شوید.
برای قطع کردن این ارتباط نیز باید در بهش تنظیمات واتس اپ دسکتاپ خود روی گزینه Log Out کلیک کرده و نسخه دسکتاپ را قطع کنید.
البته این موضوع را در نظر داشته باشید که می توانید نرم افزار این شبکه اجتماعی را نصب کرده و از طریق آن مراحل را پس از QR Code انجام دهید. این نرم افزار نیز حجم بسیار کمی دارد. البته این موضوع را باید در نظر بگیرید که در هنگامی که به این نرم افزار نیازی ندارید بهتر است از آن خارج شوید تا امنیت شما توسط اطرافیان به خطر نیفتد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها