چگونه از ویژگی تماس گروهی در برنامه FaceTime استفاده کنیم؟

0
425
چگونه از ویژگی تماس گروهی در برنامه FaceTime استفاده کنیم؟

چگونه از ویژگی تماس گروهی در برنامه FaceTime استفاده کنیم؟کالاسودا_ امروز در این مقاله قصد داریم که به شما آموزش دهیم که چگونه از ویژگی تماس گروهی در برنامه FaceTime استفاده کنید.

تماس گروهی در FaceTime

تماس گروهی FaceTime چیزی است که کاربران اپل آرزوی آن را داشتند و حالا این آرزو به واقعیت تبدیل شده است. حالا با عرضه iOS 12.1 شما می توانید تماس های گروهی تا 32 نفر را در برنامه FaceTime داشته باشید و باید این موضوع را هم اشاره کنیم که حتی می توانید با استفاده از مموجی این کار را انجام دهید. سیستم عامل iOS 12 برای گوشی های iPhone در دسترسی است و اگر شما هنوز از این به روزرسانی استفاده نکرده اید می توانید به بخش زیر بروید :

Settings > General > Software Update

زمانی که شما آخرین نسخه iOS 12 را دانلود کردید ، شما می توانید از تماس گروهی FaceTime استفاده کنید. حالا به شما نحوه استفاده از آن را آموزش می دهیم:

سازگاری

تماس گروهی FaceTime در تمام دستگاه های مجهز به سیست عامل iOS کار می کند اما باز هم سازگاری آن به دستگاه شما بستگی دارد. دستگاه های قدیمی iOS هم می توانند از تماس گروهی FaceTime استفاده کنند ولی فقط این موضوع از طریق صدا ممکن است. دستگاه هایی که سازگاری با این افزونه دارند عبارتند از:

iPhone 6s یا جدیدتر

iPad Pro یا جدیدتر

iPad Air 2

iPad Mini 4

iPhone های قدیمی

iPad

iPod Touch

از طریق برنامه FaceTime

برنامه FaceTime را باز می کنید بعد روی ورود کلیک می کنید ، سپس فردی که می خواهید با او صحبت کنید را پیدا می کنید و بعد گزینه صدا یا تصویر را انتخاب می کنید.

چگونه از ویژگی تماس گروهی در برنامه FaceTime استفاده کنیم؟

از طریق برنامه پیام رسان

تماس با دوستان از طریق برنامه پیام رسان امکان پذیر است اما این موضوع فقط در مکالمات خصوصی فعال می شود. برنامه پیام رسان برای امنیت بیشتر لینکی به دوستان شما ارسال می کند و بعد آنها پس از تایید می توانند به تماس گروهی شما ملحق شوند. نحوه کار آن به این صورت است:

– در تماس گروهی ، روی بخش نام کاربری فرد کلیک می کنیم

– سه گزینه برای شما فعال می شود ، صدا ، FaceTime و info. شما حالا FaceTime را انتخاب می کنید.

– برنامه تماس گروهی FaceTime برای شما باز می شود و شما می تواند تمام افرادی که را که دوست دارید به این بخش اضافه کنید.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها