چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟

0
126
چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام جستجو می کنند را باید چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم را دانست. برای پاسخ به این سوال الگوریتم هایی وجود دارد که در ادامه قصد داریم به بررسی آن ها بپردازیم.

اگر شما هم مالک کسب و کار هستید یا علاقه دارید صفحه شخصی اینستاگرام شما رشد داشته باشد، روش های مختلفی وجود دارد و در این میان می توان به قرار گرفتن پست های شما در بخش اکسپلورر اشاره کرد. قرار گرفتن پست شما در این بخش می تواند شرایطی را فراهم کند که پست یا ویدئویی که در اینستاگرام خود قرار داده اید در اختیار طیف گسترده ای از کاربران قرار گیرد و برای امور فروش و بازاریابی اهمیت بسیار زیادی دارد.

به طور کلی استراتژی هایی وجود دارد که به شما کمک می کند Post های شما در این قسمت قرار گیرد و در این بخش به برخی از آن ها می پردازیم.

اکسپلور اینستاگرام چیست؟

صفحه Explore را باید تکامل یافته صفحه Popular یا Discovery دانست، که جذاب ترین مطالب را در هنگام بازدید شما نمایش می دهد. این موضوع می تواند به افرادی که هنوز صفحات مورد علاقه خود را پیدا نکرده اند کمک کند. از این رو این صفحه برای هر کاربر متفاوت خواهد بود.

در واقع این صفحه مواردی را نمایش می دهد که بر اساس رفتار شما جذابیت های بالایی برایتان دارد و بدون آنکه شخصی را فالو کرده باشید برای شما نمایش داده می شود، الگوریتم اینستاگرام در این زمینه بسیار قدرتمند است و برای پیدا کردن مطلب های محبوب می توانید از آن استفاده کنید.

اکسپلور اینستاگرام چیست؟

چگونه در اکسپلور اینستاگرام قرار بگیریم؟

قرار گرفتن در اکسپلور اینستاگرام با هدف رشد صفحه شما صورت می گیرد، در گام نخست برای اینکه در این بخش قرار بگیرید باید به خوبی مخاطبین خود را بشناسید. شناخت مخاطبین شما باعث می شود پست هایی را قرار دهید که مورد توجه آن ها قرار گیرد و به نوعی افرادی که پست شما را مشاهده می کنند و آن ها را لایک می کنند باعث ترویج آنها می شوند. شناخت مخاطبین شما این امکان را به شما می دهد که در صفحه Videos You Might Like قرار گیرید و اگر فردی علاقه مند به مشاهده غذا است و مطلب شما درباره غذا است، این مطلب برای وی نمایش داده می شود.

دومین گام را باید توجه به هشتگ ها دانست که بسیار ساده است، شما باید برای پست های که می گذارید علاوه بر هشتگ های اختصاصی خود از هشتگ های مناسب نیز استفاده کنید تا افرادی که آن ها را فالو کرده اند بتوانند به آن ها دسترسی داشته باشند و پست شما را مشاهده کنند.

بر اساس قوانین اینستاگرام شما می توانید تا 30 هشتگ را برای پست خود انتخاب کنید، اما به طور کلی توصیه می شود که 11 هشتگ برای پست ها گذاشته شود. به عنوان مثال اگر از عکسی استفاده می کنید که دارای یک برند لباس، رستوران یا… است بهتر است که از هشتگ آن استفاده کنید، با این وجود در نظر داشته باشید استفاده از هشتگ های تبلیغاتی و دروغ می تواند تاثیر منفی روی کار شما داشته باشد.

در بخش مخاطبین خود باید رفتار آن ها را بررسی کنید به عنوان مثال شما دارای 1000 فالور هستید که بیشتر آن ها اخبار مربوط به ورزش را دنبال می کنند؛ از این رو اگر قصد دارید در صفحه اکسپلور قرار گیرید می توانید از این ترفند استفاده کنید و به نوعی با مخاطبین خود همراه شوید.

چگونه در اکسپلور اینستاگرام قرار بگیریم؟

بالا بردن نرخ Engagement در اینستاگرام

یکی از مواردی که باعث می شود کاربران در صفحه تلگرام و پست شما بگذرانند را باید استفاده از کپشن های مناسب دانست، این روش مورد توجه بسیاری افراد قرار می گیرد و در پایین تصویر یا ویدئوی آن ها توضیح مختصری از آن را در اختیار شما قرار می دهد، استفاده از کپشن مناسب باعث می شود کاربران بهتر بتوانند با پست شما ارتباط برقرار کنند و پست مورد تایید آن ها قرار گیرد، هر چقدر که پستی که در اینستاگرام قرار می دهید بیشتر مورد تایید واقع شود و نرخ Engagement پست شما بالاتر رود احتمال اینکه در بخش اکسپلور قرار گیرید بیشتر می‌شود.

در کنار این مورد توجه داشته باشید که پست گذاشتن در زمان مناسب نیز باعث می شود که با احتمال بیشتری در صفحه اکسپلور اینستاگرام قرار گیرید، صفحه اینستاگرام در حالت بیزینس به شما این امکان را می دهد تا متوجه شوید که چه زمانی برای پست گذاشتن مناسب است و در کنار این موضوع زنده ماندن پیچ و قرار دادن پست های روزانه باعث می شود که احتمال قرار گرفتن شما در صفحه اکسپلور بیش از گذشته شود.

بالا بردن نرخ Engagement در اینستاگرام

در نظر داشته باشید که موارد یاد شده پیش نیاز قرار گرفتن در بخش اکسپلور است و پس از انجام این مراحل باید به رقابت با سایر افرادی که در بخش اکسپلور قرار می گیرند بپردازید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از