اخبار

چگونه در iOS 11 یک دستی تایپ کنیم؟

چگونه در iOS 11 یک دستی تایپ کنیم؟

کالاسودا- چگونه  در iOS 11  یک دستی تایپ کنیم؟کالاسودا – سیستم عامل جدید اپل معرفی شد و طی ان اپدیت هایی به کاربران ایفون هایی که از این سیستم عامل استفاده میکنند، منتشر خواهد شد.

یکی از این تغییرات، امکان تایپ یک دستی در کیبورد ایفون است که به عنوان ویژگی متمایزی عرضه شده است. آپدیت اخیر ios11 به کاربر این امکان را میدهد که برای تسهیل تایپ خود به صورت یکدستی نیز مکالمه خود را انجام دهد. اما چگونه میتوان این کار را انجام داد؟

ابتدا صفحه کیبورد خود را در برنامه ای مانند یادداشت یا اپلیکیشن مسنجر باز کنید و دکمه ایموجی یا شکلک را بفشارید. سه گزینه روبروی شما قرار میگیرد: حالت چپ دست، استاندارد، حالت راست دست. حالتی که مناسب شماست را انتخاب کنید. پس از اینکه کیبورد مناسب خود را انتخاب کردید، یک علامت فلش در کنار ان نمایان میشود، که با زدن ان میتوانید به حالت استاندارد برگردید.

از یک روش دیگر میتوانید این کار را انجام دهید. ابتدا به Setting رفته ، از بخش General، گزینه Keyboard را انتخاب کنید و قسمت One- handed keyboard را انتخاب و Right یا Left را بزنید. اگر این قابلیت را دوست ندارید نیز گزینه off را بزنید.

مطالب مرتبط

برو بالا