چگونه دستگاه‌های دیگر را از حساب توئیتر خود خارج کنیم؟

در این مطلب با روش خارج کردن تمام دستگاه‌ها از حساب کاربری توئیتر آشنا می‌شوید.

به گزارش کالاسودا و به نقل از How-To Geek، اگر نگران هستید که شخصی به حساب توئیتر شما دسترسی داشته باشد و یا می‌خواهید مطمئن شوید که دستگاه‌های قدیمی دیگر وارد حساب کاربری توئیتر شما نشده‌اند؛ می‌توانید همه دستگاه‌ها را به یک‌باره از حساب کاربری خود خارج کنید. در این مطلب نحوه لاگ اوت کردن تمام دستگاه‌ها از حساب توئیتر شرح داده شده است.

اگر می‌خواهید مطمئن شوید که هیچ دستگاه یا کاربری از حساب توئیتر شما استفاده نمی‌کند؛ می‌توانید از روش‌های زیر برای خارج کردن تمام دستگاه‌ها از حساب توئیتر خود استفاده کنید.

 روش ساده برای خارج کردن همه کاربران و دستگاه‌ها از حساب کاربری توئیتر

این روند دقیقاً مشابه استفاده شما از برنامه وب توئیتر یا برنامه گوشی همراه توییتر در iPhone، iPad و Android است، با یک استثناء کوچک. اگر از برنامه وب توییتر استفاده می‌کنید؛ باید در منوی سمت چپ روی “More” کلیک کنید. سپس منو و گزینه‌های موردنیاز شما در دسترستان خواهد بود.

اگر از برنامه تلفن همراه توئیتر استفاده می‌کنید؛ باید منوی را در سمت چپ فید اصلی باز کنید. شما می‌توانید با ضربه زدن بر روی نماد سه خط افقی در بالا سمت چپ این کار را انجام دهید.

از این مرحله به بعد، همه راه‌حل‌ها در برنامه وب و برنامه موبایل توئیتر یکسان است.

بر روی دکمه “تنظیمات و حریم خصوصی/Settings And Privacy” کلیک کنید یا روی آن ضربه بزنید.

از فهرست تنظیمات، گزینه “Account” را انتخاب کنید.

به قسمت “داده و مجوزها/Data And Permissions” بروید و بر روی گزینه” Apps And Sessions” را کلیک کنید یا روی آن ضربه بزنید.

در زیر بخش Sessions، لیست تمام دستگاه‌های موجود که به حساب توئیتر شما دسترسی دارند؛ را مشاهده می‌کنید.

گزینه “Log Out All Other Sessions” را انتخاب کنید تا دسترسی همه دستگاه‌ها به حساب توئیتر شما قطع شود.

در صفحه تأیید باز شده؛ بر روی دکمه “خروج/Log Out” کلیک کرده یا روی آن ضربه بزنید.

با اتمام این مراحل شما موفق شده‌اید دسترسی دستگاه‌های دیگر به حساب توئیتر خود را از بین ببرید. در این صورت هر دستگاه که بخواهد وارد حساب توئیتر شما شود؛ باید دوباره رمز عبور شما را وارد کند.

بنابراین بهتر است هرچه زودتر رمز توئیتر خود را نیز عوض کنید. زیرا در غیر این صورت هکر با وارد کردن دوباره رمز، می‌تواند مجدداً وارد حساب توئیتر شما شود.

علاوه بر این توصیه می‌کنیم قابلیت تأیید هویت چندعاملی را فعال کنید؛ در این صورت اگر شخصی از رمز عبور شما آگاهی داشته باشد؛ بدون دسترسی به گوشی‌تان قادر نخواهد بود وارد حساب توئیتر شما شود.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها