اخبار

یک پیش بینی بسیار جالب از دو سال آینده گوشی های آیفون

کالاسودا - کالاسودا- با توجه به شرایط موجود به نظر آینده نزدیک بسیار خوبی در انتظار شرکت اپل در ساخت گوشی های هوشمند در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ خواهد بود. ژن مونستر تحلیل گر کهنه کار در یاد داشت های تحقیقاتی خود در مورد کسب و کار اپل بیا ن کرده است که این کمپانی مشهور ساخت گوشی های هوشمند وارد فاز جدیدی شده است.

این تحلیلگر بازار می گوید قدرت گوشی های آیفون بر پایه خدمات پس از فروش و ساخت گوشی های با عملکرد بالا و پایدار استوار است و توجه کمتری به تعداد گوشی های فروخته شده و یا ساخت گوشی های صرفا پرفروش دارد. استفاده از این قابلیت یک روش بسیار خوب برای به دست آوردن سهم بازار در گوشی های هوشمند است که برای همیشه پایدار خواهد ماند،البته این اتفاق به سختی رقم خواهد خورد.

مونستر انتظار دارد که اپل حدود ۲۲۰میلیون اپل را در هر دو سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ به فروش برساندالبته اپل از ابتدا تا کنون در حدود ۸۰۰ میلیون گوشی هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد.  این رقم برای دو سال به نظر کمی عجیب است اما این محقق پیش بینی می کند این اتفاق رخ خواهد داد.

این تحلیل گر در بخشی دیگر بیان می کند گوشی های آیفون ویژگی های مخصوص به خود را دارد و این شرکت برای متقاعد کردن طرفداران برند های دیگر نیازی به مقایسه آن ها نخواهد داشت. و اینکه اپل به طور مداوم میزان نگهداری گوشی های آیفون را به نمایش می گذارد رقمی بالای ۹۰ درصد که بسیار جالب توجه است و نشان می دهد کاربران اپل از این برند بسیار راضی هستند.

در آخر نیز پیش بینی شده است که در دو سال اخیر اپل سود آوری بسیار بالایی در مقاسه با چند سال اخیر خواهد داشت. حال باید منتظر ماند و نتایج این محقق قدیمی را مشاهده کنیم.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت ۹ هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

مطالب مرتبط

برو بالا