اخبار

HTC کاربران خود را در اقدامی عجیب ناراحت کرد

کالاسودا -

کالاسودا- کمپانی تایوانی HTC طرفداران خود را غافلگیر کرد. البته این غافلگیری اینبار خبری خوبی را برای علاقه مندان این برند به همراه نداشت. این کمپانی کابل تبدیل جک ۳.۵ میلی متری به تایپ c را در جعبه دستگاه قرار نمی دهد.

پیش فروش پرچم دار کمپانی اچ تی سی در کشور آمریکا زودتر از موعد مقرر آغاز شده است و این گوشی هوشمند قدرتمند و زیبا جایگزینی برای پرچم دار سابق این برند یعنی HTC U11 خواهد بود. این گوشی هوشمند مانند پرچم دار سال گذشته فاقد جک ۳.۵ میلی متری خواهد بود اما تسخه قبلی دارای رابط تبدیل جک ۳.۵ میلی متری به تایپ c بود اما در این نسخه به نظر خبری از این رابط حداقل در کشور آمریکا نیست .

HTC U12 پلاس در جعبه خود دارای شارژر سریع نسخه ۳.۰  به همراه یک کابل تایپ سی است . در جعبه این گوشی هوشمند یک قاب مخصوص این دستگاه نیز به همراه هدفون مخصوص این دستگاه خواهد بود. اما کاربران برای استفاده از هندزفری های موجود در بازار باید کابل تبدیل جک ۳.۵ میلی متری به تایپ  C را خریداری کنند نکته ایی که باعث ناراحتی خریداران این پرچم دار شده است و کاربران این توقع را داشتند که بعد از پرداخت ۷۹۹ دلار نیازی به خرید این کابل نداشته باشند. HTC این آداپتور ها را به قیمت ۱۲ دلار به فروش می رساند.

HTC U12 پلاس با هدف سود آوری این کمپانی بعد از مدت ها ساخته شده است و نسخه ۶۴ گیگابایتی این دستگاه ۷۹۹ دلار و نسخه ۱۲۸ گیگابایتی نیز ۸۴۹ دلار است. این دستگاه در دو رنگ عرضه خواهد شد که رنگ مشکی آن در ماه ژوئن و رنگ آبی آن نیز در ماه ژولای در اختیار کاربران قرار میگیرد با این وجود باید منتظر نتایج فروش این دستگاه ماند آیا این کمپانی می تواند با استفاده از فروش این دستگاه به روز های خوب گذشته خود بازگردد؟

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

مطالب مرتبط

برو بالا