کار حفظ کردن پسوردها را به این اپلیکیشن بسپارید

کار حفظ کردن پسوردها را به این اپلیکیشن بسپارید|کالاسودا

کار حفظ کردن پسوردها را به این اپلیکیشن بسپارید|کالاسوداکالاسودا – به جای اینکه پسوردهای مختلفی که دارید را در ذهن خود یادداشت کرده و حفظ کنید، این کار را به اپلیکیشنی بسپارید که به صورت خودکار آنها را به جای شما وارد میکند.

ایجاد یک رمز عبور قوی نیاز به ترکیبی پیچیده از حروف، اعداد و کاراکترهای خاص دارد و برای بخاطر سپردن آن باید مهارتی خاص داشته باشید! اپلیکیشنی به نام Password Boss همانطور که از نامش مشخص است، ابزاری است که میتواند رویکرد به خاطر آوردن پسوردها را برای شما ساده کند.

تنها کافیست که برای بار اول پسورد را به این برنامه بدهید و پس از آن خیالتان راحت باشد که پسوردهایی قوی و منحصر به فرد برای تمام اکانتهای شما (که تعدادی نامحدودی میتواند باشد) بسازد و به صورت خودکار پسوردهای سیو شده را در فرم اطلاعاتی شما و ورود به دستگاه هایی که نیاز دارید وارد کند.

این برنامه تمام چیPassword-Boss1|کالاسودازی را که شما برای مدیریت پسوردها نیاز دارید به شما میدهد. حتی میتوانید میزان اعتبار و امنیت پسورد هایی که تعیین کرده اید را بسنجید و آن ها را امن تر کنید. این اپلیکیشن را میتوانید به قیمت ۲۰ دلار برای سه دستگاه و ۲۵ دلار برای ۵ دستگاه و برای استفاده به مدت نامحدود به قیمت ۳۵ دلار بخرید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها