کامپیوترهای جدید مک به زودی معرفی می شوند

0
13
کامپیوترهای جدید مک به زودی معرفی می شوند

کامپیوترهای جدید مک به زودی معرفی می شوندکالاسودا – ایونت 30 اکتبر اپل نزدیک است و طبق پیش بینی ها این شرکت قصد دارد تبلت ها و لپ تاپ های جدید خود را در این ایونت رونمایی کند.

البته هنوز به طور دقیق مشخص نیست که چه محصولات دیگری در این ایونت قرار است معرفی شود. تا حد زیادی احتمال این می رود که اپل، آیپدهای جدید خود را نیز معرفی خواهد کرد، اما احتمال دیگری نیز وجود دارد که نشان می دهد ممکن است کامپیوترهای مک نیز در این رویداد معرفی شوند.

احتمال به روز رسانی مک بوک ایر

این موضوع بر اساس پایگاه داده EEC کشف شده است که در آن تعدادی از مدل های جدید مک مشخص شده اند. اپل در اوایل سال جاری لپ تاپ مک بوک پروی خود را تجدیدکرد، این به این معنی است که در این رویداد احتمالا اثری از مک بوک پرو جدید نخواهیم دید. در عوض می توان انتظار داشت که نسخه های به روز شده از آی مک، مک بوک ایر، مک بوک و احتمالا مک مینی را شاهد باشیم که تا کنون به روز نشده است.

واقعیت این است که طراحی اصلی مک ‌بوک ایرهای Apple از سال ۲۰۱۰ تاکنون تفاوت چندانی به خود ندیده است و از ۲۰۱۵ هم شاهد انتشار آپدیت‌ های بزرگ برای‌ این لپ‌تاپ ‌ها نبوده‌ایم؛ به همین دلیل است که انتظار می رود این محصول در این رویداد با آپدیت هایی همراه شده و عرضه شود. همچنین شایعات در مورد احتمال عرضه  مک مینی جدید در این مراسم قوت گرفته است و یکی از پیشگوهای معرفی اپل نیز پیش بینی کرده که رونمایی از این محصول در همین مراسم صورت خواهد گرفت.

لپ تاپ ارزان قیمت: شایعه یا حقیقت؟

همچنین شایعاتی در مورد یک لپ تاپ مک بوک ارزان تر در این رویداد نیز وجود دارد و باید دید که این شایعه تا چه حد صحت دارد. چرا که پیش از این گفته شده بود که شاید اپل مدل جدیدی از لپ‌تاپ‌ های مک ‌بوک ایر را با برچسب قیمتی پایین ‌تر، به بازار عرضه کند. اپل با این کار می‌ تواند میزان فروش مک ‌بوک‌ هایش را تا پایان ۲۰۱۸، به میزان ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش دهد.

تمرکز اصلی این رویداد به احتمال زیاد بر روی ipad خواهد بود که انتظار می رود با طراحی و نام تجاری جدید و همچنین تجهیز به ویژگی های جدیدی با نام تجاری Face ID و یک پورت USB-C به جای لاتنینگ معرفی شود. در هر صورت برای اینکه بتوان جزئیات رسمی در مورد این قضیه را شنید،  باید تا چند روز دیگر صبر کنیم.

با ما در  صفحه اینستاگرام کالاسودا همراه باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از