اخبار

کت جادویی با آستین های هوشمند بپوشید

کت جادویی با آستین های هوشمند بپوشید|کالاسودا

کالاسودا- کت جادویی با آستین های هوشمند بپوشید|کالاسوداکالاسودا – کتهای فناورانه برند Levis با آستین هوشمند سرانجام با قیمت 350 دلار برای فروش آماده شد.

یک سال پس از اینکه اعلام شد لباسهای هوشمند به بازار خواهند آمد، برند لویس آستین ها را بالا زد و کتی با پارچه حساس به لمس تولید کرد که دارای استین های هوشمند است. نام این محصول کت Levi’s Commuter Trucker نام دارد و طراحی بسیار شیکی دارد. خوب به تن فیت شده و با کشیدن یا ضربه زدن به قسمت سر دست می توانید تلفن هوشمند خود را کنترل کنید.

قیمت 350 دلار این کت، سوالات مختلفی را برانگیخته است. مانند اینکه آیا همه افراد میتوانند از آن استفاده کنند. حقیقت این است که برند لویس این کت را برای افرادی که سوار وسایل نقلیه ای مانند موتورسیکلت هستند طراح کرده است یعنی مخاطبینی که حین حرکت قادر به انجام کار دیگر مانند استفاده از تلفن هوشمند و جواب دادن تماسها نخواهند داشت.

کت جادویی با آستین های هوشمند بپوشید|کالاسوداظاهر این کت مانند دیگر کت های جین موجود در بازار است و تنها در قسمت سر دست از پارچه حساس به لمس استفاده شده است. این کت میتواند به تلفن های هوشمند آیفون و اندروید متصل شود. فناوری پشت این لباس با کمک بخشی کوچک در کمپانی گوگل بوده است و هر دوی این برند ها علاقه مند به صحبت در مورد این کت جادویی هستند. ایوان پوپیرفت که مسئول طراحی این کت درگوگل بوده است میگوید : ما میخاستیم یک لباس طراحی کنیم نه یک گجت پوشیدنی. به همین دلیل با برند لویس برای خلق این لباس مراحل پردازشی مختلفی را گذراندیم. و فکر میکنیم برای رسیدن به این موفقیت راه درازی را امده ایم.

مطالب مرتبط

برو بالا