کدام برند برای خرید گوشی هوشمند مقرون به صرفه مناسب است؟

کدام برند برای خرید گوشی هوشمند مقرون به صرفه مناسب است؟

در حال حاضر بازار موبایل ایران شاهد رشد قیمت های بسیار زیادی بوده، به نوعی که گوشی هوشمند کمتر از یک میلیون تومان در بازار ما موجود نیست، کاربران بسیاری نیز طرفداران گوشی های هوشمند مقرون به صرفه هستند که کارایی خاصی از گوشی هوشمند خود ندارد و نیازی به خرید محصول گرانتر نیست. حال قصد داریم به بررسی این سوال بپردازیم که کدام برند برای خرید گوشی هوشمند مقرون به صرفه مناسب است.

شیائومی گزینه اول برای خرید گوشی هوشمند مقرون به صرفه

کمپانی شیائومی در سال گذشته توانست خود را به رتبه چهارم در میان برترین برند های گوشی های موبایل برساند، گوشی های شیائومی در بازار ایران نیز طرفداران بسیار زیادی دارد. در حال حاضر گوشی هوشمند ردمی 6A ارزان ترین گوشی هوشمند این برند محسوب می شود و قیمتی در حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان دارد و گزینه هایی مانند ردمی 6 نیز طرفداران بسیار زیادی دارد.

ردمی 6 ارزان ترین گوشی هوشمند موجود در بازار ایران است که حافظه داخلی 64 گیگابایتی دارد، در حال حاضر گوشی های هوشمند با این حافظه داخلی قیمتی بالای سه میلیون تومان دارند.

در کنار شیائومی به عنوان یک برند مقرون به صرفه برند های نوکیا و هواوی نیز قیمت های مناسب تری در مقایسه برند های گران قیمت تر مانند سامسونگ و آیفون را دارند.

نظر شما در این زمینه چیست؟ کدام برند برای خرید گوشی هوشمند مقرون به صرفه مناسب است؟ کدام برند چینی را به عنوان یک برند مقرون به صرفه در نظر می گیرید؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها