کرایسلر خودروی فضایی معرفی می کند

کالاسودا_کرایسلر قصد دارد از خودروی فضایی رونمایی کند. این خودروی فضایی ویژگی های منحصر به فردی دارد. در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره می کنیم.

_قابلیت سازگاری با محیط زیست

_دارای حسگرهای هوشمند

_برخورداری از رادارهای ویژه

_قابلیت تعامل با دیگر خودروهای هوشمند

_این خود رو تا سال 2020 وارد بازار می شود

_تعدادی کم و منحصر به فرد از این خودرو تولید می شود

_ برخی کارشناسان بازار معتقدند که کرایسلر به واسطه این نوع خودرو به مرحله تک محصولی برسد. یعنی یک محصول منحصر به فرد را به بازار ارائه کند.

تلاش های کرایسلر برای موفقیت در بازار خودرو

ظاهرا کرایسلر قصد ندارد از بازار خودرو عقب بکشد، به همین دلیل اعلام کرده کانسپتی را با الهام از مدل مفهومی «پورتال» در سال 2020 وارد خط تولید خواهد کرد. اطلاعات زیادی در خصوص مدل مفهومی این خودرو وجود ندارد، اما انتظار می‌رود نسخه تولیدی دقیقا شبیه نسخه مفهومی‌ای باشد که در رویداد مصرف‌کنندگان الکتریکی 2017 به نمایش درآمد.

این اقدام در راستای همکاری کرایسلر- وایمو خواهد بود. یکی از گزینه‌های این همکاری سازگاری بیشتر مینی‌ون‌های پسفیکا با محیط زیست در قالب نسخه‌های هیبریدی است.

براساس شنیده‌ها، پورتال یک خودروی شش نفره چندمنظوره بوده که احتمالا با محرک چرخ‌های جلو ارائه شده و با باتری‌های 100 کیلووات ساعتی لیتیوم- یونی مسافتی حدود 402 کیلومتر را بین هر شارژ می‌پیماید. استفاده از شارژهای پر قدرت نیز باعث می‌شود در 20 دقیقه خودرو قادر به طی مسافت 241 کیلومتری باشد.

در کنار قابلیت سازگاری با محیط زیست، پورتال‌ها به سطح 3 خودرانی با استفاده از حسگرها و رادارها مجهز است و در شرایط مطمئن می‌تواند خود را به مقصد برساند. کمپانی حتی اعلام کرده در صورت پیشرفت تکنولوژی این سطح خودرانی نیز ارتقا خواهد یافت.

نظر شما چیست؟ آیا خودروی فضایی کرایسلر می تواند برای همه کاربران مفید باشد؟ بدون شک این خودروی بسیار گران قیمت خواهد بود. موضوع گران قیمت بودن از یک سو و ماجرای منحصر به فرد بودن طراحی از سوی دیگر باعث می شود بسیاری از افرادی که قصد خرید خودرو دارند، به سراغ این خودرو نیایند. باید دید در نهایت این برنامه به کجا می رسد.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید