کروم درهای خود  را روی تبلیغات بست

کروم درهای خود  را روی تبلیغات بست|کالاسودا

کالاسودا_گوگل کروم برای مبارزه با تبلیغات متعدد اینترنتی از افزونه ای هوشمند استفاده کرده که تبلیغات را بلاک کرده و مسیر ورود این پیام های اضافی را مسدود می کند.

گوگل کروم از آن نوع مرورگرهایی بود که به سرعت بین مخاطبان محبوب شد. درواقع کمتر فردی پیدا می شود که حتی برای یکبار هم که شده از این موتور جستجو برای رصد دنیای مجازی استفاده کرده اند. اما کروم در کنار تمامی جذابیت هایی که دارد. سرشار از تبلیغاتی است که گاه و بیگاه بدون دلخواه کاربر روی صفحه نمایش وی ظاهر می شود.

اکنون کروم برای پایان دادن به مشکلات کاربران، دست به ابتکاری جدید و جالب زده است. شما از طریق این ابزار قادر خواهید شد تمامی تبلیغات را متوقف کنید. بنابراین اگر از نمایش تبلیغات ویدئویی خودکار خسته شده اید، می‌توانید از مرورگر کروم استفاده کنید که به ابزار بلوکه کردن و مدیریت تبلیغات مجهز شده است.

جدیدترین نسخه از این مرورگر اینترنتی دارای امکاناتی است که به کاربران کمک می کند،  تبلیغات را انتخاب کنند. درواقع این ابزار کمک می کند کاربران تنها تبلیغاتی را مشاهده کنند که از پیش تصمیم به تماشایشان داشتند.

مرورگر کروم گوگل پیش از این آگهی های pop-up که به صورت فلاش تهیه شده و نمایش داده می شدند را بلوکه می کرد . بنابراین نخستین باری نیست که در این زمینه فعالیت می کند. این شرکت اعلام کرده از سال ۲۰۱۸ تمامی آگهی هایی را که در سایت های اینترنتی وجود دارند مورد فیلترینگ قرار خواهند گرفت . این بدین معناست که اگر آگهی های مذکور با خط مشی های نشر آگهی مصوب گروه  Coalition for Better Ads مغایر باشند به سرعت حذف و از دسترس کاربران خارج خواهند شد.

اما شاید پرسش شما این باشد که چگونه می توان این سیستم را فعال کرد ؟ پاسخ ساده است. کافیست به بخش تنظیمات رفته و روند settings/content/ads  را پیگیری کنید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها