کشورهای برتر جهان در زمینه سرمایه گذاری آی تی

کالاسودا – بر اساس بررسی های انجام گرفته انجمن مرتبط با شرکت های نرم افزاری، کشورهای برتر جهان در زمینه سرمایه گذاری آی تی معرفی شده اند.

به گزارش کالاسودا به نقل از مهر، انجمن رقم دقیق سرمایه گذاری آی تی در دیگر کشورها را اعلام نکرده است اما از افزایش ۴.۵ درصدی سرمایه گذاری در حوزه نرم افزار، سخت افزار و خدمات آی تی در این کشور در سال ۲۰۱۷ خبر داده است.

کشورهای برتر جهان از نظر سرمایه گذاری

انجمن شرکتهای نرم افزاری کشور برزیل، کشورهای آمریکا، چین، ژاپن، انگلیس، آلمان، فرانسه، کانادا، هند و برزیل را به عنوان برترین کشورهای جهان از نظر جذب سرمایه گذاری در حوزه آی تی اعلام کرده است .

سرمایه کشور برزیل در حوزه آی تی

بر همین اساس کشور برزیل توانسته سرمایه ای بالغ بر ۳۸ میلیارد دلار را در حوزه آی تی جذب کند که این کشور را در رتبه نهم در جهان قرار داده است.

بیشترین سرمایه برزیل مربوط به بخش سخت افزار

بیشترین میزان جذب سرمایه کشور برزیل در حوزه آی تی مربوط به بخش سخت افزار با اختصاص ۵۱.۲ درصد از این سرمایه گذاری بوده و پس از آن بخش نرم افزار با جذب ۲۷.۴ درصد از این سرمایه گذاری و در ادامه بخش خدمات فناوری اطلاعات با جذب سرمایه ۲۱.۴ درصدی در رتبه سوم قرار گرفته است.

فرایندهای فناوری اطلاعات

بر اساس برآوردهای موسسه تحقیقاتی آی دی سی، صرف هزینه محلی در حوزه آی تی در کشور برزیل در سال ۲۰۱۸ حدود ۵.۸ درصد افزایش می یابد که عامل اصلی این افزایش تمایل کسب و کارهای مختلف به استفاده از فرایندهای فناوری اطلاعات است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها