اخبار

کفش ورزشی نایکی تردمیل را به خانه می آورد

کالاسودا_کفش ورزشی نایکی نقش تردمیل را ایفا می کند. این کفش ورزشی  هوشمند در شرایطی نقش تردمیل را ایفا می کند که حتی دارای باتری قابل شارژ و کمربند نقاله است.

خرید تردمیل برای بسیاری از افراد یک دغدغه مهم است و حتی برخی از افراد برای آن که از تردمیل استفاده کنند به جای رفتن به باشگاه تردمیل خریده و هر روز در خانه روی تردمیل می روند.

اما اکنون شرکت تولید کننده کفش ورزشی نایکی، حق امتیاز اختراع کفشی با یک کمربند نقاله، سیستم ردیابی وجود پا در کفش و باتری قابل شارژ را ثبت کرده است.

اما این تردمیل جذاب شامل چه ویژگی هایی است؟ این اختراع شامل یک کفی است که فضایی میان قسمت رویی و داخل کفش ایجاد می کند. همچنین داخل کفش یک سیستم فعالسازی مانند یک سوئیچ یا مکانیزمی برای ردیابی وجود پا در کفش وجود دارد.

این که نایکی حق امتیاز این کفش هوشمند را ثبت کرده است، بسیار مهم تلقی می شود. چرا که باعث می شود اگر دیگر شرکت ها نیز تمایلی به استفاده از این نوع تکنولوژی داشته باشند، ناچار به این هستند که از نایکی کسب اجازه کنند.

یکی از جذابیت های این کفش را می توان این موضوع دانست که به راحتی و با هر نوع شارژری قابلیت شارژ دارد. بنابراین هیچ سختی و یا مشکلی برای استفاده از این کفش کاربران را تهدید نمی کند.

کمربند نقاله موجود در این کفش ها، شباهتی بسیار با یک مینی تردمیل دارد. در حقیقت این کمربند نقاله در داخل کفش نصب می شود و همزمان با ورود کفش به پا، آن را به جلو می راند.

به نظر شما این کفش می تواند برای کاربران جذاب و کاربردی باشد؟ حاضرید این کفش را خریداری کنید؟

 

 

مطالب مرتبط

To Top