اخبار

کنسولی نئونی با طراحی مجدد

کالاسودا -

کالاسودا – گجتی به نام Neon Advance که مشابه با سیستمهای بازسازی شده قدیمی است میتواند بازیهای ویدئویی زیادی را برای شما اجرا کند.

اگر نگاه نزدیک به این گجت بیاندازید، متوجه میشوید که لامپ نئون شکل بالای این دستگاه وجود دارد که علاوه بر دادن ظاهری جذاب به سیستم، وظیفه خنک کردن آن را نیز به عهده دارد.

این دستگاه در دورانی عرضه شده است که مردم دوست دارند فناوری های مختلف را با یکدیگر ترکیب کنند و چیز جدیدی خلق کنند. به همین جهت با ظاهر متعارف این گجت روبرو هستیم. زیرا تمام شرکتها در پی این هستند که مشتری را از طریق طراحی جذاب محصول و به روز رسانی مداوم نرم افزار وفادار سازند.

این گجت توسط Joe Heaton طراح بریتانیایی محصول طراحی شده که نسخه تعدیل شده Nintendo Ds lite است که اولین بار در سال ۲۰۰۶ منتشر شد. هیتون یکی از دو صفحه کنسول را حذف کرد و ویژگی های زیباشناختی دیگری برای استفاده یکپارچه محصول از فضا و دسته بازی فراهم کرد.

توانایی بازی کردن با عناوین بازی قدیمی یکی از ویژگی های این کنسول است. گویا با این کنسول میتوانید بازیهای قدیمی که در میکروهای دستی بازی میکردید را بازی کنید.

کنسول Neon Advance نمیتواند به اینترنت متصل شود، تعویض باطری آن اسان است و با نگهداری مطلوب توسط کاربر، میتواند سالیان متمادی کار کند

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

مطالب مرتبط

برو بالا