اخبار

کوییک درایو سامسونگ برنده جایزه بهترین فناوری صنعت آشپزخانه

کالاسودا - کالاسودا – شرکت سامسونگ اعلام کرد فناوری جدید کوییک درایو(Quick Drive)   ماشینهای لباسشویی این شرکت برنده بهترین فناوری در نمایشگاه بین المللی صنعت آشپزخانه و حمام موسوم به KBIS در سال ۲۰۱۸ شده است.

جوایز برتر صنعت حمام و آشپزخانه در این نمایشگاه به بهترین محصولاتی تعلق می‌گیرد که بتوانند مرزهای طراحی، فناوری و نوآوری را جابجا کنند. مهمترین معیارهای انتخاب محصولات برتر در این حوزه شامل نوآوری، طراحی و عملکرد میشود.

فناوری کوییک درایو و درب دوم در ماشین‌های لباسشویی سامسونگ قدمی بزرگ در راستای نوآوری در بخش شستشو و کاهش زمان لازم برای تکمیل چرخه شستشو بوده است. نسل جدید محصولات کوییک درایو سامسونگ در کنار کاهش زمان شستشو و انواع توانایی ‌های هوشمند، حالا به دستیار شستشوی Q-rator مجهز شده‌اند که به شما برای انتخاب برنامه مناسب شستشوی هر نوع پارچه کمک کرده و در نتیجه دیگر نیازی به شستشو بر اساس حدس و گمان نخواهید داشت.

این دستیار هوشمند در کنار ارایه پیشنهادات اتوماتیک برای زمان و روش مناسب شستشوی هر نوع پارچه، که چرخه شستشو را ساده‌تر میکند، همزمان بصورت مداوم بر عملکرد ماشین لباسشویی هم نظارت داشته و بروز هرگونه مشکل را به شما گزارش می ‌کند.

تام هالفورد، معاون بخش برندهای پرمیوم و نوظهور سامسونگ می‌گوید “افتخار می‌کنیم که از نمایشگاه KBIS امسال دو جایزه دریافت کردیم چرا که این جوایز تاییدی است بر تعهد و پایبندی سامسونگ به نوآوری معنادار در صنعت لوازم خانگی و محصولات مصرفی”.

او افزود : ترکیب فناوری با عملکرد و طراحی در محصولات ما انعکاس بسیار قوی دارد و ما هم به دنبال ایجاد تحولاتی بزرگ در سال ۲۰۱۸ هستیم.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت 9 هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

مطالب مرتبط

برو بالا