کیبورد موزیکال آمازون برای کمک به توسعه دهندگان هوش مصنوعی

0
391

آمازون برای کمک به توسعه دهندگان در مورد هوش مصنوعی ، یک کیبورد موزیکال تولید کرده است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از انگجت،  آمازون به تازگی کیبورد موزیکال Deepcomposer خود مجهز به هوش مصنوعی را رونمایی کرده است که اولین صفحه کلید با قابلیت اجرای موسیقی در دنیاست.

کیبورد خاص آمازون برای توسعه دهندگان هوش مصنوعی

این شرکت برای توسعه دهندگان کیبوردی دو اکتاوه و 32 کلیده به عنوان ابزاری برای آموزش و تجربه یادگیری ماشینی طراحی کرده است. آنها می‌توانند از این ساز برای تنظیم یک ملودی استفاده کنند و سپس با کمک مجموعه ابزار deepcomposer آمازون، آهنگ‌های جدیدی ایجاد کنند.

در زمان رونمایی، آمازون اعلام کرد که این محصول دارای الگوریتم های از پیش آموزش دیده ای خواهد بود که با اضافه کردن عناصر موسیقی می‌توانند ملودی هایی چون راک، پاپ، جاز و آهنگ‌های کلاسیک بنوازند.

نحوه کار با کیبورد موزیکال آمازون

در یک آزمایش، آمازون هوش مصنوعی را به نواختن نسخه راک قطعه Ode to joy از بتهوون به این دستگاه با اتصال دو گیتار برقی و یک گیتار باس اضافه کرد. شما همچنین می‌توانید ژانرهای خاص خود را با آموزش هوش مصنوعی آمازون با یک مجموعه از آهنگها داشته باشید. پس از اتمام کار می‌توانید می‌توانید آهنگ جدید ایجاد شده توسط هوش مصنوعی را مستقیما از نرم افزار روی ساندکلود بارگزاری کنید.

قیمت کیبورد موزیکال آمازون 99 دلار است.

دیگر ابزارهای هوش مصنوعی آمازون

این اولین ابزار آمازون با هدف کمک به توسعه دهندگان در یادگیری ماشینی نیست. از سال 2017 آمازون هر ساله دستگاه جدیدی را در این راستا منتشر می کند که به امور یادگیری هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی مرتبط است.

در سال 2017 ، این شرکت با DeepLens ، دوربین 249 دلاری با هوش مصنوعی ارائه شد.

سال گذشته  هم محصول این شرکت DeepRacer ، یک اتومبیل مسابقه اتومبیلرانی به قیمت 400 دلار بود.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها