گاوصندوق هوشمند جدید CRMCR شیائومی در اختیار کاربران قرار گرفت

گاوصندوق هوشمند جدید CRMCR شیائومی در اختیار کاربران قرار گرفت

گاوصندوق هوشمند جدید CRMCR شیائومی، یکی از جدید ترین محصولات کمپانی شیائومی است که توسط سایر توسعه دهندگان وابسته به شیائومی ساخته شده و به فروش می رسد. این گاوصندوق در وب سایت شیائومی موجود است و با قیمتی در حدود 360 یورو قیمت دارد. گاوصندوق هوشمند جدید CRMCR شیائومی وزنی در حدود 44 کیلوگرم وزن دارد.

شیائومی این روزها رو به ساخت تمام وسایل مورد نیاز کاربران آورده است و به نظر تمام نیاز های کاربران را برطرف خواهد کرد. گاوصندوق محصولی است که در ابتدا کمی برای کمپانی شیائومی عجیب به نظر می رسد اما این شرکت چینی قصد دارد تمام وسایل را با نرم افزار های خود کنترل کند

گاوصندوق هوشمند جدید CRMCR شیائومی ابعادی در حدود ۴۸ سانتیمتر عرض، ۳۸ سانتیمتر عمق و ۳۵ سانتیمتر ارتفاع دارد، در این محصول یک لایه ضد زنگ با مقاومت بالا مشاهده می شودو یک تکه آلیاژ کم کربن Q345 برای جلوگیری از خوردگی وجود دارد. این آلیاژ فلزی به در اجازه می‌دهد تا با زاویه بازتری باز شود و حلقه‌ی ضعیفی که معمولا در لولا قرار دارد حذف شود.

نحوه باز شدن گاوصندوق هوشمند جدید CRMCR شیائومی چطور است؟

گاوصندوق هوشمند جدید CRMCR شیائومی دارای یک سنسور اثر انگشت است و دکمه ای دارد که با فشار دادن آن اسکنر اثر انگشت رویت می شود، با فشردن دکمه سنسور روی آن قرار می‌گیرد و در نهایت به عنوان یک دسته برای باز کردن قفل گاوصندوق استفاده می‌شود.

برای استفاده از این محصول به نرم افزار Mijia نیاز است. با استفاده از این نرم افزار دریافت اطلاعیه‌ها در صورت انجام عملیات غیرمعمول، مانند تلاش برای شکستن یا حرکت دادن گاوصندوق صورت می گیرد که جالب توجه است.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها