ال جی با گجت بستنی ساز بستنی فروش می شود

ال جی با گجت بستنی ساز بستنی فروش می شود

گجت های مرتبط با خوراکی همیشه جزو گجت های پرطرفدار میان کاربران بوده است، ال جی در سال های اخیر نمونه های اولیه ای از گجت هایی مانند SXSW و همچنین روبات های خانگی مانند CLOi را رونمایی کرد و اکنون در فکر توسعه گجت بستنی ساز است.

اکنون در فکر توسعه گجتی به نام Snow White است که همانطور که از نامش مشخص است، گجتی است که با سرما سروکار دارد. بله! این یک گجت بستنی ساز که نیاز به قرارگیری در کپسولی دارد تا بستنی تولید کند.

ویژگی های گجت بستنی ساز چیست؟

این دستگاه نیاز به ظرف دارد: یکی برای اضافه کردن طعم و دیگری برای بافت اصلی بستنی که تعیین می کند چه ترکیبی می خواهید: بستنی، شربت یا ژلاتین. هر دکمه روی این گجت دارای کد QR است که رویش حک شده است و با زدن آنها می توانید محصول نهایی خود را تحویل بگیرید.

در نگاه فردی که این گجت را میبیند به جز شیر پاستوریزه چیز دیگری نمی بیند و اینکه چقدر این دستگاه می تواند سرد باشد را نمی داند.متاسفانه در مورد قیمت گذاری این گجت هنوز چیز زیادی نمی دانیم و ال جی تنها تا کنون نمونه اولیه این دستگاه را ساخته است. مسلما چنین گجت هایی برای دیگر شرکت ها نیز الهام بخش است، همانطور که تلویزیون های اولد رول شونده این شرکت نیز دیگر برندها را به این فکر انداخت که انها هم تلویزیون های رو شونده تولید کنند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها