اینترنت اشیا

این گجت قهوه ساز با اتصال به گوشی هوشمند شما، روزتان را می سازد!

این گجت قهوه ساز با اتصال به گوشی هوشمند شما، روزتان را می سازد!

کالاسودا - دستگاه قهوه سازی به نام Tap & drop همانطور که از نامش پیداست بر ضربه زدن به گوشی برای آماده شدن قهوه تاکید دارد.

این محصول مفهومی می تواند به شما کمک کند که تنها با گوشی خود قهوه تان را سفارش دهید و تا سر و صورتتان را بشویید قهوه تان آماده باشد! منحنی های بالای دستگاه به راحتی می توانند دانه های قهوه را هدایت کنند. این طراحی می تواند خیال شما را راحت کند که این دانه های قهوه داخل دستگاه گیر نمی کنند.

گجت قهوه ساز با کمک اپلیکیشن به گوشی شما متصل می شود و می توانید از هر کجا نوشیدنی خود را آماده کنید. تصور کنید که در ترافیک در حال برگشت به خانه هستید و دوست دارید تا می رسید قهوه داغ میل کنید. یا اینکه صبح پس از رسیدن به محل کار دوست دارید که قهوه تان آماده باشد. می توانید از این گجت در هر کجا که می خواهید استفاده کنید و از راه دور به برنامه فرمان دهید که قهوه را اماده کند.

 این دستگاه می تواند میزان مصرف کافئین را به صورت روزانه به گوشی شما ارسال کند و سطح آب و میزان قهوه و دیگر موارد را مورد بررسی قرار دهد.تنها کافی است یک فنجان زیر این گجت قهوه ساز بگذارید و روزتان را شروع کنید!

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا