فعلا نخرید؛ گلکسی اس ۲۴ اولترا مشکل سخت افزاری پیدا کرد

کاربران با ارسال تصاویری در شبکه‌های اجتماعی خبر دادند گوشی جدید گلکسی اس ۲۴ اولترا آنها در کمتر از یک هفته از دریافت مشکل صفحه نمایش پیدا کرده و خطوط سبز و سفید روی آن افتاده است.

به گزارش کالاسودا، مشکل افتادن خط سبز روی نمایشگر پرچمدار جدید سامسونگ به مدل اولترا محدود نبوده و اس ۲۰ پلاس و نوت ۲۰ اولترا و اس ۲۱ اولترا نیز در سال‌های گذشته چنین مشکلی پیدا کرده بودند.

حالا یک کاربر رددیت عکسی را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد یک خط سبز بزرگ عمودی و یک خط سفید افقی روی گوشی ۱۳۰۰ دلاری گرانقیمت افتاده است.

البته احتمال اینکه گوشی افتاده باشد و چنین مشکلی رخ دهد هست اما کاربر می‌گوید تنها ۶ روز است که گوشی را خریده و هیچ خط و خشی هم روی آن دیده نمی‌شود. و گوشی را با احتیاط زیادی استفاده کرده است.

از آنجایی که عمر گوشی ۶ روز است سامسونگ طبق مقررات باید یک گوشی نو در اختیار این کاربر قرار دهد و باید به اولین مرکز معتبر رفته و تقاضای تعویض کند.

حالا سامسونگ بیانیه داده و تاکید کرده است که تغییر رنگ عمدی بوده و یک اشکال محسوب نمی‌شود.

سایر کاربران رددیت گفته‌اند رنگ‌های نمایش داده شده روی اس ۲۴ اولترا بدتر از مدل سال قبل یعنی اس ۲۳ اولترا است.

در خبر دیگری آمده است برخی دارندگان اس ۲۴ اولترا با مشکلات سخت افزاری بخش دوربین مواجه شده‌اند.

کاربران شروع به گزارش کرده‌اند که هنگام جابجایی بین لنزهای مختلف گوشی، تصاویر روی صفحه تغییر می‌کنند.

این مشکل ابتدا توسط یکی از کاربران توییتر مشاهده شد و از زمان کشف آن، به عنوان یک مشکل سخت افزاری توسط مرکز خدمات رسمی سامسونگ تایید شد.

برای کسانی که نمی‌دانند، گلکسی اس ۲۴ اولترا دارای چهار دوربین در پشت است که هر کدام فاصله کانونی متفاوتی دارند و هنگام عکس‌برداری، گوشی به اندازه کافی هوشمندانه است که بین لنزهای مختلف جابه‌جا شود، بنابراین از لنز مناسب استفاده می‌شود.

با این حال، طبق این گزارش، جابجایی بین دوربین استاندارد و دوربین تله‌فوتو باعث ایجاد یک جابجایی عجیب و غریب می‌شود که در آن جابجایی به آرامی انجام نمی‌شود – این زمانی که می‌خواهید روی سوژه‌های نزدیک فوکوس کنید، بیشتر قابل توجه است.

سامسونگ پذیرفته است که مشکل نرم افزاری نبوده و بلکه سخت افزاری است و مربوط به سری اول تولید این مدل گوشی است و قرار است گوشی‌های معیوب تعویض شده و سری جدید بدون مشکل راهی بازار شود.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها