برنامه های سامسونگ برای گلکسی هوم مینی در کره جنوبی چیست؟

0
129
برنامه های سامسونگ برای گلکسی هوم مینی در کره جنوبی چیست؟

سال گذشته سامسونگ از اسپیکر هوشمند آینده خود به نام گلکسی هوم صحبت هایی به میان آورد. این اسپیکر هنوز به دنبال یک سری تاخیر منتشر نشده است ، اما به نظر می رسد سامسونگ از قبل به دنبال برنامه هایی خاص و متنوع برای مشتریان است.

برنامه های بتای سامسونگ برای گلکسی هوم مینی

این شرکت به طور رسمی اعلام کرده است که در کره جنوبی ، آنها برنامه بتا را برای Galaxy Home Mini راه اندازی می کنند اما برای گلکسی هوم بدون برنامه آزمایشی انجام می شود. گزارش های قبلی نشان می داد سامسونگ می تواند روی گلکسی هوم کوچکتری به نام مینی کار کند. در ماه می ، گزارش شد که گلکسی هوم مینی واقعاً در FCC مشاهده شده است ، و گمان برده می شد که رونمایی از ان نزدیک است. نزدیک است. متأسفانه ، ما هنوز تصوری از زمان عرضه آن به بازار نداریم ، اما برنامه آزمایش بتای سامسونگ برای این اسپیکرها می تواند نشانه ای از نزدیک بودن رویداد باشد.

کره ای ها می توانند از حالا تا تاریخ 1 سپتامبر (10 شهریور) از طریق وب سایت رسمی سامسونگ در برنامه تست بتای گلکسی هوم مینی شرکت کنند. بعد از ثبت نام و تأیید توسط سامسونگ دستگاه پیش از عرضه عمومی به ثبت نام کنندگان ارسال می شود و بعد از انجام آزمایش ها و دریافت بازخورد اواخر سال جاری میلادی به شکل عمومی عرضه خواهد شد.

برنامه های بتای سامسونگ برای گلکسی هوم مینی

ویژگی های گلکسی هوم مینی سامسونگ چیست؟

طراحی ظاهری گلکسی هوم مینی در نوع خود جالب بوده و شباهت زیادی به گوگل هوم و آمازون اکو دات دارد. به نظر می رسد قسمت اعظم این اسپیکر هوشمند از پارچه نرم تشکیل شده باشد. سامسونگ می گوید گلکسی هوم مینی می تواند طیف گسترده ای از لوازم منزل را کنترل کرده و با پلتفرم SmartThings هماهنگ می شود. سیستم صوتی این اسپیکر هوشمند با مهندسی AKG طراحی شده تا خیال کاربر از بابت کیفیت صدا راحت شود.

ویژگی های گلکسی هوم مینی سامسونگ چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از